• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökkuşağı Nargile

Adres :

Bosna Hersek Mahallesi Osmanlı Caddesi Oval Çarşı İş Merkezi No: 14 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Köktaş

E-Posta Adresi :

abdullahkoktas715@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 861 98 26

Gökkuşağı Nargile firması olarak Konya'da vermekte olduğumuz hizmetlerimizin artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Konya alışveriş sektöründe hizmet veren firmamız Gökkuşağı Nargile firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler birçok insan tarafından kullanılmakta olan nargile ürünleri üzerinedir. Nargileye dair her şeyi sunan firmamız ihtiyaca yönelik olarak ve istekler doğrultusunda hareket etmektedir.

Firmamızın ilk hizmeti nargile için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan birisi olan nargile kömürü satışıdır. Nargile kömürünü satan firmamız en üst kalite seviye de kömürleri müşterilerine sunarak nargilelerin de bir seviye değişikliği olmasının önüne geçmekte ve çok daha iyi bir deneyim sunmaktadır. Bir diğer önemli hizmetimiz ise nargile aparatları satışıdır. Birçok farklı türde gerekli aparatı olan nargilenin ihtiyaç duyulan her eşyasının satışını yapmaktayız. Sunduğumuz aparatlarımızda ve diğer ürünlerimizde çok sayıda farklı türde ürünü müşterilerimize sunarak kendi isteklerine göre bir ürün almalarını sağlamaktayız. Ürünlerimizin tamamında sahip olduğu estetik sayesinde dikkat çekmekte ve güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

En önemli ve dikkat çeken hizmetimiz ise 9 parçadan oluşan çantalı nargile takımı satışımızdır. Birçok farklı türde nargile takımı sunan firmamızın tüm ürünleri kullanıma hazır bir halde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimiz kalitesinden dolayı olarak güvenli ve uzun ömürlü bir şekilde kullanım sağlayan ürünlerdir. Çantalı bir şekilde sunduğumuz nargile takımımızı istediğiniz yere de yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR