• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökmen Ford Oto Özel Servisi

Adres :

Sanayi Sitesi - 3.blok No: 5 Sultandağı Afyon Afyonkarahisar » Sultandağı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Gökmen - Halil Gökmen

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 016 81 83

Whatsapp 2:

0 (544) 434 81 51

Whatsapp 3:

0 (533) 016 81 83

Whatsapp 4:

0 (544) 434 81 51

En iyi hizmeti verme amacı ile her zaman işinin en iyisi markalarla çalışıyoruz. Kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Aracınızda yaşadığınız hiçbir sorunun hayatınızı zorlaştırmasına izin vermiyor, oluşan her hasarsa yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Rutin bakımlarınızı da dert etmemeniz için sizlere en iyi hizmeti veriyor ve iç rahatlığı ile ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kapsamlı hizmetlerimi uygun fiyattan sizlere sunuyoruz. Kalite diyince akla ilk gelen olmak için sizlere en uygun koşulları sağlayarak üst düzey bir hizmet vermeye çalışıyoruz.

Yaptığımız işe verdiğimiz önem, profesyonel ekip arkadaşlarımız, her zaman sonuç odaklı olmamız, güler yüzü her zaman politikamız edinip sizlere en samimi ve içten hizmeti sunarak kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlamayı hedefliyoruz. Afyonkarahisar oto servis ve tamirhane olarak, sektörümüzde sağladığımız imkânlarla her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Kendimizi geliştirmeyi hedefliyor sizlerin memnuniyeti için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Zaman kavramına her zaman önem veriyor sizlerin günlük hayatınıza en hızlı şekilde dönebilmeniz için alanında uzman ustalarımız ile yoğun ve özverili bir çalışma gerçekleştirerek en pratik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Kaliten ödün vermeyen bizler hiçbir sorunu kendimize engel görmüyor üst düzey hizmeti en iyi şekilde sağlamak için uğraşıyoruz. Günlük hayatınızda, yolda, trafikte her nerede nasıl bir sorun yaşarsanız yaşayın profesyonel bir şekilde hızlı ve bütçenize uygun hizmeti sunarak bütün müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR