• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökmen Makina

Adres :

Sanayi Mah.izmit Sanayi Sitesi 14.cadde 13.blok No-25 İzmit Kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergin Gökmen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gokmenmak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 448 14 18

Makine üretimi ve makine yedek parçaları alanında sizlere hizmet sunan firmamız birçok alanda kullanabileceğiniz çeşitli sanayi makinelerini üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Özellikle torna makineleri konusunda üretim yapmakta olan firmamız en başarılı şekilde makine yedek parçalarını da üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Her zaman kaliteli malzemelerin kullanımı ve yüksek kalitedeki işçilik ile en başarılı üretimleri yapmaktayız.

Hizmet sunduğumuz sektörde yıllardır çalışmalarımızı sürdürmekte ve başarılı bir şekilde üretimlerimizi geliştirmekteyiz. Çap tornası işlemleri konusunda sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamız en başarılı makine üretimini sizler için yapmaktadır. Sanayi alanında çok kullanılan ve tercih edilen makinelerin üretimi yapan firmamız bu alanda en başarılı çalışmaları yürütmektedir.

Kocaeli sanayi makineleri alanında başarılı şekilde yıllardır hizmet sunan firmamız oldukça önemli başarılara imza atmış durumdadır. Makine yedek parçaları konusunda da başarılı hizmetler sunan firmamız birçok makinenin yedek parça üretimini yapmaktadır. Bu alanda sizlere oldukça önemli bir hizmet veren firmamız alanında çok tercih edilmekte ve ilgi görmektedir.

Geniş üretim tesisimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sizlere profesyonel bir ortamda kaliteli ürünler üretmekteyiz. Günümüz üretim teknolojileri konusunda en ileri teknikleri kullanarak sizlere kaliteli ve sorunsuz ürünler üretmekteyiz. Alanında uzman olan çalışma ekibimiz ile birlikte her zaman en kaliteli ürünleri üretmekte ve ülkemize değer katmaktayız. Yıllardır yürüttüğümüz başarılı çalışmaları sürekli daha ileriye taşımaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR