• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göksel Ticaret

Adres :

567/3 Sokak No: 1 Osmangazi Mahallesi Bayraklı / İzmir İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Göksel Başaran

E-Posta Adresi :

gokselbasaran0409@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 362 14 43

İnsanlar var olmaya devam ettikçe varlığına devam edebilecek bir sektördür, alışveriş sektörü. İhtiyaçlarımızın sınırsız olduğu şeklindeki yargı her zaman var olmuştur, olmaya da devam edecektir. Bizler bu sektörde bulunurken sizlerin mutfak tüpü, ev tüpü, piknik tüpü, fabrika tüpü ve yaşam kaynağımız olan suyun satış hizmetiniz sunmaktayız.

Göksel Ticaret olarak bizler, sizlere İzmir alışveriş sektöründe hizmet vermekteyiz. Sizlere hizmetini sunduğumuz ilk ürünümüz olan su, hepimiz için olmazsa olmaz bir değerde. Su alırken dikkat ettiğimiz iki unsur olan; nasıl paketlendiği ve besin değerlerinin nasıl olduğudur. Bu değerlendirmelerden geçen ve sıklıkla tercih edilen iki markanın doğal kaynak sularını sizlerle buluşturuyoruz. “Su hayattır, hayat güzel.” şeklindeki sloganı ile akıllarımızda yer edinen Hayat Su ve Ege Life Su markalarının sularını bizden temin edebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ikinci hizmet ise tüp satışıdır. Su satışında da olduğu gibi sizlerle yine bilinen bir marka olan İpragaz’ın ürünleri ile buluşturmaktayız. İpragaz demişken, yaptığımız büyük kampanyaya da değinmek isteriz. Göksel Ticaret’ten alacağınız 12 kiloluk mutfak tüplerini, cep telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile 89 lira gibi bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

Bilgi ve iletişim hattımız üzerinden bizlere ulaşarak hem daha detaylı bilgi sahibi olabilir hem de ev ve iş yerlerinize su ve tüp siparişinde bulunabilirsiniz. Size tasarruf sağlayacak kampanyalarımız ve hızlı teslimatımız ile sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR