• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göktürk Vip Özel Güvenlik

Adres :

Erdoğan Akdağ Mahallesi Gaziler Caddesi Toki İş Merkezi No: 9/d ( Yimpaş Avm Arkası ) Yozgat » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurahman Sevim - Mahmut Nedim Yüceer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 022 00 66

Yozgat merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Göktürk Vip Özel Güvenlik kurumumuz hayalinde özle güvenlik görevlisi olmak olanlara yardımcı olmaktadır. Güvenlik yaşamın her noktasında en temel ihtiyaçlardan birisi olmakla birlikte güvenliği sağlamak çeşitli kamu kurumlarının ve özel yetkili kişilerin sorumluluğundadır. İşte özel güvenlik görevlileri tam da bu noktada devreye girmekte, pek çok yerde görevi devralarak insanların can ve mal güvenliğinin sağlanmasına çalışmaktadır.

Özel güvenlik görevlisi olabilmek için çeşitli bilgi ve becerilere sahip olmak gerekmektedir. İlgili bakanlıklar özel güvenlik görevlisi olabilecek kişilerin yetiştirilmesi ve sertifikalandırılmasında aracı kurumları yetkilendirmiştir. Sayıları oldukça az olan bu kurumlardan birisi de kursumuzdur.

Yozgat eğitim sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler alanında deneyim sahibi, eğitimli, sertifikalı, işinin ehli bir ekiple çalışıyoruz. Uzman kadromuzla birlikte bütün adaylarımızın başarıya ulaşmalarına yardımcı olduğumuz gibi süreç sonunda tam donanımlı bireyler olarak sahada görev almaya hazır hale gelmelerine yardımcı oluyoruz. Adaylarımıza en güncel prosedürler ve yönetmeliklere göre eğitimler veriyor, sonrasında sınavlarla başarı derecelerini test ediyoruz. Sonrasında da sertifikalı özel güvenlik görevlisi olarak birçok yerde görev alabilecek hale gelmelerini sağlıyoruz.

Özel güvenlik görevlilerinin çeşitli sınıfları vardır. En temel de silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlileri ayrımı mevcuttur. Bunlardan birisinden diğerine de eğitimler ve sınavlarla geçilebilmekte, sertifikaların zaman zaman yenilenmesi gerekmektedir. Bütün bunlar konusunda yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR