• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökyıldız Veteriner Kliniği

Adres :

Uluoymak Mah. 2. Sok. No: 2/1 Kütahya » Gediz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim İsmail Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vethekim.ismailyildiz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 575 00 43

Whatsapp 2:

0 (544) 914 01 43

Gökyıldız Veteriner Kliniği Türkiye’nin en geniş işletme veri tabanı birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Küçük ve büyük baş hayvancılığın bölge ekonomisinde çok önemli olduğu Gediz havzasında sadece küçük ve büyük baş hayvanlara değil, ufak ve evcil hayvanların sağlıkları için hizmet veren Gökyıldız Veteriner kliniği, Kütahya evcil hayvan sektöründe bölgedeki en önemli isim olarak dikkat çekiyor.

Kedi, köpek gibi evcil hayvanların bütün muayene, aşı ve acil tıbbi müdahalelerinin yapılabildiği klinikte ayrıca kısırlaştırma, ağız muayenesi ve tıraş etme işlemleri de gerçekleştirilebilmekte. Araba çarpması, düşme, ısırılma gibi durumlarda da müdahale işlemlerinin yapılabildiği klinikte, aynı zamanda farklı ihtiyaçları bulunan evcil kedi, köpek ve kuşlar için mama çeşitlerinin de satışı gerçekleştiriliyor. Yaralanan ve yerinden kıpırdatılması tehlike olabilecek hayvanlara müdahale için telefonla ulaşılabilen klinik aynı hizmeti mama teslimatı konusunda da sunuyor.

Bölgede hayvancılığın önemli olması, hayvan sahiplerinin bu canlılara sadece gönül bağı ile değil, maddi açıdan da bağlı olmasına yol açıyor ve hayvanlarının sağlıklarına büyük önem veriyorlar. Sürü halinde yaşayan hayvanların sağlıklarının periyodik olarak kontrol edilmesi, sürüyü etkileyecek sağlık sorunlarının engellenmesi ve erken tespit edilmesi için çok önemli olduğundan dolayı, Gökyıldız Veteriner Kliniği iş önceliğini sadece 100’lerce hayvanın sağlığını değil, onlarca ailenin maddi durumunu da etkileyebilecek bu alana vermektedir. Özellikle sağlıklı doğumların gerçekleşmesi için hamile hayvanların takibi ve doğumlarının konusunda özen gösteren klinik bölgenin sosyo-ekonomik gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR