• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gonca Uğur Kuaför

Adres :

Kazım Dirik Mahallesi 175 Sokak No: 12 /cbornova İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Kızılkaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (506) 938 16 80

Whatsapp 2:

0 (506) 938 16 80

Whatsapp 3:

0 (554) 349 22 99

İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet gösteren Gonca Uğur Kuaför olarak bizler sıradan saç bakım ve kesim işlemlerimizin yanı sıra kendi kişisel bakımına özen gösteren kadınların talep edebileceği tüm bakım işlemlerini bir arada sizlerle buluşturuyoruz. İzmir güzellik merkezi sektörünün önde gelen işletmelerinden biri olan Gonca Uğur Kuaför olarak bizler saç boyamadan profesyonel saç tasarımına, kaş dizaynından kalıcı makyaja, saç renklendirmeden saç kaynak işlemlerine kadar her noktada sizlere ulaşmayı sürdürüyoruz. Gelin başı ve nişan başı gibi özel çalışmalarda da yıllardır bu çalışmaları yapmakta olan uzman personellerimizle birlikte sizlere abartıya kaçmadan kendinizi yıllar sonra fotoğraflarda baktığınızda bile çok iyi hissetmenizi sağlayacak olan bir hizmet sunuyoruz.

Gonca Uğur Kuaför olarak hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde yer alan tesettür tasarım çalışmalarımızla da her kesimden müşterimizin en iyi şekilde ağırlanmasına yönelik faaliyetleri sürdürebiliyoruz. Kişisel bakım için gerekli olan tüm güzellik ve estetik uygulamalarının tek bir noktada toplanmasını sağlayan Gonca Uğur Kuaför hizmetlerimizle Bornova’da sizlere çok uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alma kolaylığını sunuyoruz.

Aradığı kuaförü uzun süre boyunca bulamayanlar için de müşterilerini en iyi şekilde dinleyerek onların talep ettiği saç modellerini anlamaya çalışan bir ekip olarak bizler en iyi çözüm olmaya devam ediyoruz. Kişisel bakımınızla ilgili her türlü talebe profesyonel ekiplerce cevap alabileceğiniz hizmetlerimizden Gonca Uğur Kuaför güvencesiyle rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR