• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Görele Akordiyon Sineklik & Petek Temizliği

Adres :

Ümraniye/istanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Usta

E-Posta Adresi :

muzafferincirkus@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 045 93 40

Ev ve iş yerlerinizin tesisatından verimli sonuç almak istiyorsanız tesisatınızın bakım ve onarımını güvenilir firmalara yaptırmanız gerekir. Biz, İstanbul tesisat ve bakım onarım sektöründe kalite standartları içinde çalışmalar gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına çalışmalarımızı özenle, dikkatle ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sektörde ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda firmamızı güvenle tercih edebilir, çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Biz, ev ve iş yerlerinizde geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmek adına tam donanımlı bir şekilde çalışıyoruz. Tesisat plan ve proje oluşturma, kurulum, tamir, bakım ve onarım gibi çalışmalar alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Çalışmalarımızdan faydalanmak için ekibimizle görüşebilir, detaylı bilgi sahibi olabilir ve doğru karar verebilirsiniz. Sineklik imalatı ve montajı, petek temizliği, tesisat bakımı ve onarımı gibi çalışmalar ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Kullanım alanınızın ölçülerine uygun sineklik imalatı yapıyor ve kuruyoruz. Aynı şekilde ev ve iş yerlerinizde bulunan kaloriferlerin temizliğini eksiksiz olarak tamamlıyoruz. Kalorifer temizliğinizi aksatmamalı, temizliği güvendiğiniz bir firmaya yaptırmalısınız. Aksi takdirde maddi zarara uğrayabilirsiniz.

Biz, en iyi hizmeti vermek adına teknolojiden faydalanıyoruz. Kullandığımız özel makineler, yüksek kaliteye sahip temizlik ürünleri ve diğer araç gereçler sayesinde kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı çalışmalar düzenliyoruz. Ekibimizin işini özenle ve dikkatle yapması sayesinde kısa sürede başarılı sonuçlara ulaşıyoruz. Sizler de bu alanda firmamızı güvenle tercih edebilir, vermiş olduğumuz hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR