• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Görenler Künefe

Adres :

Mimaroba Mah. M.kemal Bul. A1 Apt. No: 27 Diamare Büyükçekmece / İstanbul İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gizem Gören

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gorenlerkunefe@gmail.com

Ülkemizin en büyük zenginliklerinden birisi tatlılardır. Her yöremizin kendine özgü geleneksel tatlıları vardır ve bunlar hemen her damak zevkine hitap eder niteliktedir. Özellikle de künefe ve baklava ülkemizin tescilli tatlılarının başında gelir. Her ne kadar yaygın bir tüketimi olsa da gerek künefenin gerekse baklavanın orijinal lezzetine ulaşmak oldukça zordur. İstanbul Büyükçekmece’de faaliyet gösteren Görenler Künefe işletmemizle bu boşluğu dolduruyor, baklavanın, künefenin ve daha pek çok lezzetin en organik, en doğal halini tüketime sunuyoruz.

İstanbul pasta ve pastane sektöründe kuşaktan kuşağa uzanan bir mesleğin meyvelerini siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Ailemizin 1966 yılında başlayıp coğrafyalar dolaşan, kuşaktan kuşağa aktarılan tatlıcılık deneyimini sürdürüyor, kendimizi daima daha da geliştirerek sektörün lider işletmelerinden birisi olmayı başarmış bulunuyoruz. Tamamen doğal malzemeleri deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, tarifsiz lezzetlerimizi günübirlik taptaze çıkarıyoruz. Hem kullanılan malzeme hem de hazırlanış koşulları dolayısıyla hijyen olgusundan asla taviz vermiyor, müşterilerimizin her zaman en sağlıklı ürünlere kavuşmasını sağlıyoruz.

İşletmemizin en değerli parçası olarak gördüğümüz siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor, ihtiyaç ve isteklerinizi tespit ederek tam zamanında en uygun çözümleri üretiyoruz. Klasik künefe, fıstıklı künefe, cevizli künefe, bol fıstıklı künefe, karışık künefe, kaymaklı künefe, lezzet bombası, Antep baklavası gibi benzersiz ürünlerimizi tercihe sunuyor, doğal zeytinyağı, doğal köy kahvaltısı çeşitlerimizle buluşmanızı sağlıyoruz. Toplu organizasyonlarınıza başarıyla ev sahipliği yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR