• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Görkem Oto Kurtarma

Adres :

Çamdibi 2. Sanayi Sitesi 5072 Sokak No: 20 İzmir/bornova İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Taş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 912 99 80

Whatsapp 2:

0 (539) 912 99 80

Firma olarak önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. İşimize verdiğimiz önem ile memnuniyetinizi daima kazandığımızı düşünüyoruz. Sizlere en kaliteli hizmetleri verdiğimize inanıyoruz, fakat biliyoruz ki kaliteli hizmet verebilmek kadar, bu hizmeti devamını da getirebilmek son derece önemli.

İzmir Görkem Oto Kurtarma olarak, kaliteli bir hizmet için 7/24 çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmek için sürekli olarak yenilikleri yakından takip ediyoruz. Takip etmekle de kalmayıp işimiz de uyguluyoruz. Dünya genelinde hiç durmadan ilerleyen teknolojiye ayak uyduruyoruz. İşimizi teknolojik gelişmeler ışığında ilerletiyoruz. Bu sayede hem kalitemizi arttırıyor hem de çok değerli olan zamanımızdan tasarruf sağlıyoruz. İşlerimizi en hızlı şekilde yapıp siz değerli müşterilerimize lâyık olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yeterli bir hizmet sunmak için kendi eksiklerimizi belirleyerek öz eleştiri yapıyoruz. Diğer firmalardan farkımız da bu zaten. Sadece olumlu yönlerimizi bilmekle kalmayıp, eksik ve olumsuz yönlerimizi belirleyip düzeltmeye çalışmak her şeyden zor. Neyse ki biz kabullenip, daha iyi olabilmek için zoru da başarıyoruz.

Alanında yeterli eğitimi almış, tecrübeleri ile de sabitleyen uzman kadromuz, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için hazır olarak bekliyor.

Çalışma alanımızın uygunluğu ile müşterilerimize daha iyi hizmet veriyoruz. İşlerimizi gözler önünde, şeffaf şekilde yürütüyoruz. Oto kurtarma sektörünün bir numaralı ismi olmak için başarımıza başarı katıyoruz. Sizler de kaliteli bir hizmet istiyorsanız firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR