• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Derin Tiryaki Güzellik Salonu

Adres :

Ataevler Mah. İsmet Paşa Cad. No: 35/a ( Ptt ve A101 Market Yanı ) Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gözde Derin Tiryaki

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 051 18 20

Gözde Derin Tiryaki Güzellik Salonu firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Geçmişten günümüze kadar insanlar için özgüven kaynaklarından birisi güzellik olmuştur. Güzellik çok her insan için çok farklı anlamlara gelse de hepsinin ortak noktası kendini istediğin gibi görmek istemeleridir. Bu sebeple geçmişten günümüze kadar insanlar kendilerinde istemedikleri çeşitli özellikleri değiştirmek için farklı yol ve yöntemler kıllanmışlardır. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber artık insanlar için vücutlarında küçük değişiklikler yapmak çok kolay bir hal almıştır. Bu sebeple bizimde sizlere yardımcı olmak için Kocaeli güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Gözde Derin Tiryaki Güzellik Salonu sizlere hizmet sunmaktadır.

Birçok farklı alanda birçok farklı hizmeti siz müşterilerimize sunan merkezimiz sunduğu tüm hizmetlerde hijyen kurallarına katı bir şekilde uymaktadır. Yine merkezimde çalışan tüm iş arkadaşlarımızı da buna uygun bir şekilde çalışmaktadır. Merkezimde çalışan tüm arkadaşlarımız aynı zamanda hizmet verdiği alanda gerekli eğitimi almış ve deneyimli insanlardır.

Güzellik merkezi olarak sizlere çok geniş bir hizmet yelpazesi ile birlikte çalışmaktayız. Sizlere sunduğumuz başlıca hizmetler şunlardır; ayak mantarı tedavisi, sir ağda salonu, batık tırnak tedavisi, manikür pedikür tedavisi, bayan kuaför salonu, ayak mantar tedavisi, ipek kirpik uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, kalıcı oje uygulaması ve saç tasarımı gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR