• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

G&r Beautylife Güzellik Salonu

Adres :

Turgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mah. 81163 Sk. No: 34 Gizem Apt. Çukurova Adana Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülizar Büyükyazıcı - Resmiye Büyükyazıcı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 166 70 39

Whatsapp 2:

0 (539) 725 75 56

Yoğun geçen günlerinizden dolayı kişisel bakımımıza yeteri kadar vakit ayıramıyorsanız, yaptığınız bakımlar sizin için yeterli olmuyorsa ya da kendiniz için doğru yöntemleri kullanamıyorsanız profesyonel yardım almanız sizin için en doğrusu olacaktır. G&R Beautylife Güzellik Salonu ailesi olarak Adana güzellik merkezi sektöründe değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına güvenilir, kaliteli ve en doğru çözümlerimizle cevap buluyoruz. Güzelliğinizi, ufak dokunuşlarımızla ön plana çıkartıyoruz ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyoruz.

Güzellik merkezimizde alanında uzman ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet sonucunda aynanın karşısına geçtiğiniz zaman kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve özgüveninizde yaşanan artışı fark edeceksiniz. Sizlere kaş tasarım, kirpik uygulamaları, cilt bakımı, saç bakımı, leke tedavisi, et beni tedavisi, lazer epilasyon uygulamaları gibi alanlarda kaliteli ve güvenilir çalışmalarımızla hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz kadar sağlığını da ön planda tutuyoruz ve sizlerin sağlığını olumsuz etkileyecek çalışmalara firmamızda izin vermiyoruz. Ekibimiz, alanında eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve yılların tecrübesine sahip bireylerden oluşmaktadır. Bu bilgi ve birikime sahip ekibimizle Çukurova’da bulunan güzellik merkezimizde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Çalışmalarımızı eksiksiz olarak özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimize güler yüzlü, samimi, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan, dürüst ve neşeli kişiliğe sahip ekibimizle hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR