• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güçlü Koltuk Yıkama Malatya

Adres :

Topsöğüt Mah. Nergiz Sok. No: 10 Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Güç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 683 37 90

Whatsapp 2:

0 (537) 438 68 02

Güçlü Koltuk Yıkama Malatya ekip çalışanları olarak sağladığımız imkanlardan çok kolay bir şekilde devamlı olarak faydalanmanız adına önemli bir alanda birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına üstün çabalar sarf ediyoruz. Birçok nedenden dolayı koltuklarınız kirlenebiliyor ve kendi imkanlarınızla temizlemeye çalıştığınızda kirler daha da bulaşmış bir hale gelerek çıkması imkânsız bir duruma gelmiş oluyor. Onun için bu gibi durumlarda işleri daha da karmaşık hale getirmeden bizimle iletişime geçerek gerekli hizmeti en profesyonel ekipmanlarımızla hızlı bir şekilde sorununuzu çözelim.

Malatya temizlik alanında verdiğimiz hizmet ilk aldığınız hizmetten itibaren sizlere güzel bir alışkanlık kazandıran bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor. Çünkü kendiniz çok çabalayarak zor olan kirleri neredeyse hiç çıkaramıyorsunuz. Bazen güçlü makineler aracılığıyla ve özel tekniklerle temizlenmesi şart oluyor. Bu gibi ekipmanlara da büyük paralar harcamak her zaman sorun oluşturur. Ancak biz uygun fiyat çizelgesinde çok basit bir şekilde hallediyoruz bu sorunları.

Gününüzü temizlik yaparak harcamanız sizlere zaman kaybı yaratmaktan başka bir şey yapmayacaktır. Zamanın önemi çok büyüktür ve geri dönülemez bir durum içerir. Bunun değerini biliyoruz ve değerli zamanlarınızı bu gibi işlerle harcamanızı da istemediğimiz için sizlere tüm samimiyetimizle çok özverili bir hizmet sunuyoruz. Kalite her zaman sizlerle olsun ve istekleriniz her zaman sonucu güzel bir noktaya bağlansın diyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR