• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gül-i-zar Koltuk Yıkama

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Gıdacılar Sitesi Kutlu Sokak No: 2 Karatay/konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülizar Keser

E-Posta Adresi :

remaxgulizar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 646 27 07
Koltuk takımlarından yatak gurubu ürünlerinize kadar yıkamamızı istediğiniz eşyalarınızı yıkayıp temizliğini sağlıyor, evlerinizdeki koltukların, sandalyelerin ve yatakların temizliği yanı sıra araba koltuklarınızı da yıkıyoruz... Evlerinizdeki ya da iş yerlerinizdeki temizlenmesini istediğiniz eşyanızı yerinde temizlik hizmeti anlayışı ile bir yere taşımadan olduğu yerde yıkıyor sizleri mağdur etmiyoruz. Yıkama işleminde kullandığımız temizlik ürünlerimiz eşyalarınıza zarar vermeyen kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Eşyalarınızın rengini soldurmadan lekelerini çıkaracak özellikte deterjanları kullanıyoruz.

Eşyalarınızdaki bakteri, toz, ve lekeleri ortadan kaldırma garantisi ile size ilk günkü hali gibi teslim ediyoruz. Temizliği yapan çalışma arkadaşlarımız bayan olup iş ahlakına sahip saygılı bireylerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti en uygun fiyata gerçekleştiren bir firma olduğumuzu ve müşteri memnuniyetimizin oldukça yüksek olduğunu bilmenizi isteriz. Koltuklarınızı kumaş cinsine göre temizlik ürünleri ve makinalar ile temizliyor, Profesyonel ekibimiz sayesinde koltuk ve diğer eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden temizliğini gerçekleştiriyoruz. Koltuk yıkama hizmeti dışında yaptığımız hizmetlerden araç yıkama ve yatak yıkama hizmetlerinde de yerinde temizlik yapıyor ve son teknoloji makinalar kullanıyoruz. Yıkanması imkansız gibi görünen yataklarınız bizler sayesinde ilk alındığı zamanki gibi tertemiz oluyor.

Siz değerli müşterilerimizin bize verdiği güveni boşa çıkarmamak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bizlerle iletişime geçerek güler yüzlü personelimiz ile HEM TEMİZLİK HEM SOHBET anlayışımız ve kaliteli hizmeti uygun fiyata almış olacağınızı bilmenizi isteriz. TEMİZLİK ve SOHBET BİZDEN... ÇAYLAR SİZDEN !

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR