• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güler Beauty Studio

Adres :

Tuna Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No 166 D: 1 Ozan Apt. Karşıyaka/izmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazlıcan Güler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

naz.35.1905@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 973 24 05

Whatsapp 2:

0 (530) 973 24 05

Kişisel bakım ve güzellik bayanların olmazsa olmazlarından birisidir. Bütün bayanlar daha bakımlı ve daha güzel görünmenin hayalini kurdukları gibi bu uygulamalar onların aynı zamanda sağlıklı kalmalarını da sağlar. Kendini bakımlı hisseden bir bayanın özgüveni artarak başarı basamaklarını çok daha kolay tırmanır ve hedeflerine daha hızlı ulaşır. Elbette bütün bu avantajları yakalamanın yolu, işin profesyonellerinden destek almaktır. İzmir Karşıyaka’da uzun zamandır hizmet veren Güler Beauty Studio salonumuz ile bizler siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor, her defasında beklentilerinizin çok daha üzerinde sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

İzmir güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Hijyene azami dikkat ediyor, steril malzemelerimiz ile kişisel bakım uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizleri adeta evinizin konforunda ağırlıyor, misafirliğin tadını çıkarırken bir taraftan da kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Zevklerinize, tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza saygı duyuyor, tecrübelerimizle birleştirerek çözümler üretiyoruz.

Güzellik merkezi olarak her biri alanında yetişmiş, deneyim sahibi, marifetli, zevk sahibi, yenilikçi ve kendini geliştirmekten uzak durmayan bir kadroyla çalışıyoruz. Güler yüzlü personellerimiz sizlere saygı duyarak taleplerinizi karşılıyor ve her seferinde beklentilerinizin üzerinde çözümler ortaya çıkarıyorlar. Kaliteden ödün vermediğimiz için dünya markası kişisel bakım ürünleri ve ekipmanları kullanıyor, markaların en yeni serilerine yer veriyoruz. Benzersiz çözümleri en uygun fiyatlarla beğeniye açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR