• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güler Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Ve Arsa Ofisi

Adres :

Taşdelen Mah. Sultan Murad Cad. No: 9-11 Zin-d Biz İş Merkezi D-14 İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rafet Güler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

guleryapigayrimenkul@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 390 49 70

Emlak sektöründe hizmet veren Güler Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Ve Arsa Ofisi isimli firmamız İstanbul’da bulunmaktadır ve birmilyonnokta.comüyesidir. Verdiğimiz hizmetler ile geleceğinizi garanti altına almanıza yardımcı olacak yatırımlar yapabilir, doğru fiyatlara arsa alım satım işlemlerinden yararlanabilir, bütçenize ve isteklerinize en uygun kiralık daireleri bulabilirsiniz.

Çekmeköy’de en iyi gayrimenkul danışmanı olarak hizmet veren firmamızı tercih etmeniz halinde gayrimenkul üzerine gerçekleştireceğiniz alım, satım, kiralama işlemlerinizde zarar etmez, paranızı değerli hale getirirsiniz. Firmamızda dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, müşteri odaklı hizmet veririz. Firmamız üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde mağdur edilmezsiniz.

Daire alımlarınızda fiyatın isteklerinizi karşılama oranına göre uygun olması gerekmektedir. Alacağınız dairede genişlik faktörünü ön planda tutuyorsanız İstanbul emlak sektöründe, Çekmeköyde 3+1 daire satışı gerçekleştiren firmamızı tercih edebilirsiniz. 2+1, 1+1 gibi daire çeşitlerinin de satışa sunulduğu firmamızda müşterilere doğru fiyatlar verilmektedir. Satın alma yerine kiralama işlemi gerçekleştirecek müşterilerimiz için doğru fiyatlara kiralık dairelerimiz mevcuttur.

Çekmeköy’de size en yakın emlak ofisi olarak hizmet sunan firmamızdan işinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak dükkanlar satın alabilirsiniz. Ferah, konumu işlek, iç mekanı iyi durumda olan dükkanlarımızı uygun fiyatlara satın alabilir, esnaf olarak işlerinizi en iyi şekilde sürdürebilirsiniz. Firmamız üzerinden gerçekleştireceğiniz arsa alım satım işlemleri ile paranızı değerlendirebilir veya hızlı nakit para elde edebilirsiniz. Arsalara doğru fiyat biçilecektir. Siz de doğru yatırımlar yapmak, nakit para elde etmek, ihtiyaç duyduğunuz yapılara kavuşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR