• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güler İçecek Aroma Antalya Ana Bayii

Adres :

Gürsu Mah. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı Aybüke Sitesi 168/db B Blok Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Göksel Güler

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 222 90 80

Uludağ’ın doruklarından kapınıza lezzeti getiriyoruz. Dünya standartlarında kaliteyi kendimize prensip alarak sizi en iyi ile buluşturmaya devam ediyoruz. Geniş dağıtım ağımız sayesinde hizmeti en kısa sürede sizlere ulaştırmak için çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Siz değerli tüketicilerimize en hijyenik şartlarda hizmeti sunmak için gelişen ve değişen bütün teknolojik şartları takip ediyoruz ve sizinle buluşturuyoruz.

Geniş ürün yelpazemizle, günlük temiz su ihtiyacınızı, hem 19 litrelik damacanalarla hem pet şişe sular ile tercihinize bağlı olarak kapınıza kadar getiriyoruz. Güler İçecek Aroma ailesi olarak yalnızca su değil sofralarımızın vazgeçilmezi meyve suyu, asitli içecekleri de toplu alım fırsatlarıyla sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyatı ile her evde yer almaya devam ediyoruz.

Deneyimli ve işinde uzman çalışma arkadaşlarımızla sizlere profesyonel hizmeti sunmak için her gün daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip ederek, bu gelişmelerle ilk defa sizi buluşturacak olmanın verdiği heyecanı her zaman yaşıyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Çevre bilinci ile hareket ederek doğaya zarar vermeyen ürünlerle ve geri dönüşüm faaliyetleri ile bizde çevreyi korumak adına sizlerle beraber hareket ediyoruz ve sizi de bunun bir parçası yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Antalya içecek olarak geniş ürün yelpazesi ve her bütçeye hitap eden ürünlerimiz ile kaliteyi Antalya halkıyla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Multivitaminli meyve sularımız lezzetiyle hem çocukların hem büyüklerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. İçecek sektöründe ki uygun fiyatlı birçok ürünle sizleri buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR