• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güler Oto Genel Servis

Adres :

Panayır Mahallesi 505. Sokak Evke Flex Ofisa 11 Nolu Dükkan Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Güler

E-Posta Adresi :

gulerotogenelservis@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 543 55 14

Whatsapp 2:

0 (533) 543 55 14

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde faaliyet göstermekte olan Güler Oto Genel Servis firması olarak bizler uzun yıllardan Bursa oto servis ve tamirhane sektöründe gösterdiğimiz hizmetlerle sizlere güvenceli ve deneyimli bir servis hizmeti sunabiliyoruz. Genel servis olarak faaliyet gösteriyor olmamız sayesinde çok farklı araç markalarına yönelik olarak servis desteği veren bizler her biri kendi alanında profesyonel olan geniş bir ekiple çalışıyoruz. Sizlere hizmet verirken geniş personel kadromuzda sizlerin aracına en hakim olan personellerimizin yönlendirilmesini sağlayarak en kısa sürede aracınızı tekrar sizlere teslim edebiliyoruz.

Bursa Osmangazi merkezli olarak verdiğimiz hizmetlerde araçlarınıza ait motorların mekanik bakımlarının yapılmasından arıza tespitine, oto elektrik problemlerinin ortadan kaldırılmasından araçların genel bakım ve onarımlarına kadar her noktada sizlere en kaliteli şekilde hizmet verebiliyoruz. Araçların tüm mekanik ve motora ilişkin bakımlarının uzman ekiplerimiz tarafından yapılması sayesinde sizlerin en iyi servis ve tamirhane desteğini aldığınızdan emin şekilde araçları teslim almanızı mümkün hale getiriyoruz.

Servis ve oto tamirhane alanında müşterilerimizin en büyük beklentisi olan kendilerinin her konuda bilgilendirilmesi noktasında kendini hizmet verdiği ilk günden bu yana geliştirmekte olan Güler Oto Genel Servis firması olarak bizler arızaların tespiti ve bu arızaların nasıl giderileceği noktasında şeffaf bir şekilde faaliyetlerimizi ortaya koyuyoruz. Çok uygun fiyatlarla destek verdiğimiz servis hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR