• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güler Spot

Adres :

Cumhuriyet Mah. Koçlar Cad.no: 32 Söke Aydın Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dinçer Güler

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 518 96 67

Whatsapp 2:

0 (545) 518 96 67

İkinci el eşya alım satım konusunda yıllardır çalışmalar yapan firmamız sizlere bu alandaki en kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sunabilmektedir. Evleriniz veya işyerleriniz için gerekli olan beyaz eşya veya mobilyalar için en uygun fiyatlı alternatifleri sizlere sunabilmekteyiz. Geniş ürün seçeneğimiz içerisinde farklı model ve renklerde çok sayıda mobilya ve beyaz eşya bulunmaktadır.

Firmamız eşya ihtiyacınıza ikinci el en ekonomik çözümleri sunmanın yanında elinizde kullanmadığınız sağlam mobilya veya beyaz eşyalarınızın değerlendirilmesini de sağlamaktadır. Değerin alınan bu eşyalar ile sizlere yükten kurtararak kara geçmenizi sağlamaktayız. Birçok farklı alanda kullanılabilecek şık ve sağlam mobilya ve beyaz eşyaları firmamızın ürün seçenekleri içerisinden bulabilirsiniz.

Aydın 2.el eşya alanında en başarılı hizmetleri sizlere sunmakta olan firmamız mobilya konusunda çekyatlar, oturma grupları ve koltuk takımları gibi birçok farklı eşyayı en uygun şekilde sizlere sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız deneyimli ekibi ile sizlerin mobilya ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamanız için en etkili çözümleri üretebilmektedir.

Geniş ikinci el ürün seçeneklerimiz içerisinde ihtiyaç duyacağınız mobilyalar yanında birçok beyaz eşya ürünü de bulunmaktadır. Sağlam ve çalışır durumda olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ısıtıcılar, şofbenler ve klimalar ile daha birçok beyaz eşya ürününü firmamızdan oldukça uygun fiyatlar ile satın almanız mümkündür. Sizlere yıllardır en kaliteli ve sağlam ürünleri sunan firmamız bu alandaki en başarılı çalışmaları yürütmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR