• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güliz'in Güzellik Atölyesi

Adres :

Evka 3 Mahallesi 108/3 Sokak Gökçebük Apt. No: 10/b İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güliz Bambul

E-Posta Adresi :

gulizbambul@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 836 19 84

Güliz'in Güzellik Atölyesi olarak İzmir'de verdiğimiz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İzmir güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Güliz'in Güzellik Atölyesi olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler geçmişten beri insanların bir sorun olarak gördüğü güzellik üzerinedir. Birçok farklı türde hizmeti bir arada sunan firmamız kendi güzellik algınıza göre kendinizde değişiklik yapma şansını sizlere sunmaktadır. Hizmetlerimiz güzellik üzerine olduğu için müşterilerimizin kendini nasıl görmek istediği üzerine hareket etmekteyiz ve onların talepleri dışında herhangi bir işlem uygulamamaktayız.

Güzellik merkezimizin sunduğu ilk hizmeti saç mezoterapisidir. Saç mezoterapi işlemimizde saç için gerekli olan vitamin, mineral ve aminoasit karışımlarının saçlı deriye enjekte ederek saçı besleyen bileşenlerin kolay bir şekilde alınması sağlamaktayız. Bu işlemimiz dolaşım hızlandırıcı maddelerin etkisi ile birlikte hücrelerinin kanlanması artmakta ve hücreler canlanarak yeni saç üretmeye başlamaktadır. Böylelikle hem saç dökülmesi durmaktadır hem de hücreler yeni saç kökleri üretmeye başlamaktadır.

Bir diğer hizmetimiz ise selülit tedavi işlemidir. Bu işlem ile birlikte selülitlerinizden kurtulmanızı ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktayız. Diğer bir işlemimiz ise bölgesel zayıflama işlemidir. Bölgesel zayıflama işlemi vücudunuzda ki bir noktada biriken yağ tabakası ve kilonun yoğun olduğu bölgeye son teknoloji aletlerimiz ile birlikte uygulamadığımız zayıflama işlemidir. Merkezimizin diğer hizmetimiz ise şöyledir; kaş tasarımı, kalıcı eyeliner uygulaması, kirpik laminasyon işlemi, ipek kirpik uygulaması ve kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR