• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülmezler Yapı Market

Adres :

Camikebir Mah 19 Mayıs Sok No 1 Aydın Germencik Aydın » Germencik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sıtkı Gülmez

E-Posta Adresi :

sıtkıgulmez@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 664 46 45

Whatsapp 2:

0 (532) 664 46 45

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Gülmezler Yapı Market birmilyonnokta.com üyesidir. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Deneyimli ve uzman bir ekiple sizlere kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş bir firma olarak ilk günden beri sizlere hizmet vermekteyiz. Ticari kazancın ötesinde müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firma olarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

Aydın alışveriş sektöründe sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en ideal şekilde sunan bir yapı inşaat firması olarak en ön sıralarda yer almaktayız. Geniş yelpazede sizlere pek çok hizmeti tek bir platformda sizlere sunuyoruz. Firmamız en kaliteli malzemeleri usta işçilikle buluşturarak sizlere nitelikli işler çıkarmaktadır. Sizlere boya satışları, toptan veya perakende yapı ürünleri satışı, laminant parke döşemeleri, mobilya imalat ve montajı ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunuyoruz.

Firma olarak sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en yenilikçi hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır sizlere kesintisiz ulaştırdığımız hizmetleri her defasında daha da ileri taşıyarak talep ve beklentilerinize en iyi şekilde karşılık veriyoruz. Firma olarak müşterilerimizin bizlere ulaşması için aradaki engelleri ortadan kaldıran bir hizmet politikasıyla kurulduğumuz ilk günden beri hizmet vermekteyiz. Bütçenize uygun fiyatlarla sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde sizlere en iyi alternatifleri sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler