• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülşen Işık Estetik ( Konak Lazer Epilasyon Merkezi )

Adres :

Atilla Mahallesi İnönü Caddesi No: 33/a Üçyol (üçyol Metro Yakını ) İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülşen Işık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 502 00 42

Gülşen Işık Estetik (Konak Lazer Epilasyon Merkezi) ailesi olarak birmilyonnokta.com ile yaptığımız iş birliği sayesinde üst düzey kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Güzelliğin sırrı olan bakımlı yaşam, herkes için çok kıymetli. Müşterilerimize üst düzey kalitede bakım sağladığımız güzellik salonumuzda birçok profesyonel işleme yer veriyor, siz değerli müşterilerimizin güzelliğine güzellik katıyoruz.

Alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte hizmet verdiğimiz işletmemizde son teknoloji ekipmanlarımız ile birlikte birçok hizmeti siz kıymetli müşterilerimize sunuyoruz. Güzelliğin ve kişisel bakımın ön planda olduğu işletmemizde müşterilerimize işlemlerimizi uygularken oldukça kaliteli ürünleri kullanıyor, cildinizin parlamasını ve sizleri mutlu edebilmeyi umuyoruz. İzmir güzellik merkezi sektöründe oldukça emek vererek geldiğimiz bu noktada siz değerli müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini kazanabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Manikür, pedikür, microblading kaş tasarımı, profesyonel cilt bakım, protez tırnak uygulaması, cilt leke bakımı, lazer epilasyon uygulaması, altın oran kaş tasarımı, bölgesel zayıflama, G5 masajı uygulaması, dudak renklendirme işlemi ve selülit tedavi uygulaması gibi birçok hizmete yer verdiğimiz işletmemizde siz değerli müşterilerimizin fikir ve önerilerini önemsiyoruz. Beğeninizi kazanmak ve memnuniyetinizi sağlamak için oluşturduğumuz uygun fiyatlarımız ile bulunduğumuz çevrede özellikle tercih edilen işletmelerden biri olmuş bulunmaktayız. Sizler de işlemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, randevu oluşturmak ve misafirimiz olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR