• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülten Ticaret

Adres :

Çınarlı Mah Neşe Sok No: 49 Süleymanpaşa Tekirdağ Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Gülten

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 443 93 43

Whatsapp 2:

0 (536) 443 93 43

Temel ihtiyacımız ve sağlık kaynağımız olan su, hayatımızın en vazgeçilmez kaynağıdır. Bu değerli sağlık kaynağımız firmamız tarafından bir telefonla kapınızda. Tekirdağ alışveriş sektöründe doğal kaynak suyumuzla uzun yıllardır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla kaliteli hizmeti kendimize görev edindik.

Hizmetimiz sayesinde yorulmadan, üşenmeden doğal kaynak suyunuzu almış olacaksınız. Hızlı ve etkin çalışma sistemimiz sayesinde güvenli alışveriş imkânı bulacaksınız. Doğal kaynak suyumuza sahip olmak için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak ve böylece hızlıca kapınızda olacağız. Bu kaliteli servisimizin kolaylığına alışacak ve vazgeçemeyeceksiniz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle kazandığımız tecrübeyle her zaman müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz. Aldığımız olumlu yorumlar ve kazandığımız yeni müşteriler bizlere işimizde ne kadar başarılı olduğumuzu kanıtlıyor. Sizlerin sayesinde her zaman daha da gelişiyor ve ilerliyoruz.

Her zaman yeni insanlar tarafından daha çok tanındığımız ve müşterilerimizi artırdığımız bu yolda müşteri memnuniyetini devam ettirmek daimî amacımız. Gitgide daha çok yaygınlaşıp daha da büyüyerek gelişme göstermek vazgeçilmez hedefimizdir. Çalıştığımız tüm yıllar boyunca kendimize yeni hedefler koyduk ve hep bu hedefleri aştık. Bundan sonrada bu şekilde hedeflerimizi aşarak büyümeye devam edeceğiz. Bizleri tercih edip gelişmemize katkı sağlayan tüm değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Sizlere her zaman bu kaliteli hizmeti vermek ve sizleri her an doğal kaynak suyumuzla buluşturmak için burada olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR