• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gümüş Dükkanı Antalya

Adres :

Baldey Mahallesi Baldey İş Hanı Kat: 2 No: 30 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Değerli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 642 98 16

Gümüş Dükkanı Antalya olarak gümüşçü,gümüş takı,gümüş yüzük,gümüş kolye,gümüş bileklik,kolye uçları,isimli bileklik,isimli kolye,tektaş,alyans,el işi alyans,kişiye özel tasarım kolye,kişiye özel tasarım bileklik,şans kolyeleri,sonsuzluk kolyeleri,nazar boncuklu kolye,kuşlu kolye, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Takı ve aksesuarda aklınıza gelen ve başvurduğunuz ilk adres olmaya devam ediyoruz. Güzelliğinize ve şıklığınıza katkı olacak tasarımlarımızla sizlerin huzurundayız. Zevkinize hitap eden ürün çeşitliliği ve en son trendlerle beklentilerinizin ötesinde bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Güzelliğinizi taçlandıran zarif ve küçük dokunuşları takviye ediyoruz. Bunu yaparken hizmet kalitesini ve buna koşut olarak müşteri memnuniyetini prensip edinen bir firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. Kurulduğumuz günden beri daha iyisini değil en iyisini, sizler için ideal olanı sunmak bizim en temel vazifemiz oldu. Böylelikle yılların birikimi ile geniş müşteri kitlesini bünyemizde barındırdık. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlerin huzurunda olmaya devam etmekteyiz.

Antalya takı ve aksesuarolarak sektörünün öncü firmalarından bir haline geldik. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda kendimizi geliştirerek ve ilerleterek devam ediyoruz. Takı aksesuar sektöründe geniş ürün yelpazesini sizlerin satışına sunmaktayız.

Sizleri mutlu eden fiyat seçenekleriyle satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Sizleri ürünlerimizi teşhir ettiğimiz mağazamızda bizzat ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Güzelliğinize dair küçük dokunuşlarla sizlerin huzurundayız. Ayrıca bizleri yakından tanımak adına web sayfamızı ziyaret edebilir ve telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR