• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gümüş Temizlik Profesyonel Site Apartman ve Gayrimenkul Yöneticilik Hizmetleri

Adres :

Hamidiye Mah. Yeni Garaj Cad. No: 6/a ( İş Bankası Yanı ) Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nalan Gümüş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gumustemizlik@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 399 84 10

Çok yönlü hizmet anlayışı ile Edremit halkına hizmet veren firmamız Gümüş Temizlik Profesyonel Site Apartman ve Gayrimenkul Yöneticilik Hizmetleri birmilyonnokta.com un üyesidir. Balıkesir hizmet sektörü çok farklı hizmetlere ev sahipliği yapmaktadır. Firmamız da aklınıza gelebilecek her türlü site yönetim ve temizlik işlerinde hizmet vermektedir. Tüm bina, site, apartman ve ofisler için hizmet vermekteyiz.

Firmamız çalışanları güler yüzlü, dinamik, çözüm odaklı yaklaşımları ile her soruna çözüm bulmayı hedeflemiştir. Temizlik hemen herkesin en hassas noktasıdır. Hele de pandemi sürecinde ve sonrasında temizliğe verilen önem eskisine oranla artmıştır. Çalışanlarımız işlerinde uzman ve deneyimli kişilerdir. Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önem arz etmektedir. Bu nedenle tüm hizmetlerimizde müşterilerimizi memnun edebilmek için canla başla çalışıyoruz. Yöneticilik konusunda da her binanın ya da sitenin ihtiyaçlarına göre hareket etmekteyiz. Bakım ve tamirat işlerinden peyzaja kadar tüm konular için çalışan bir ekibimiz mevcuttur.

Firmamız uzun süredir sektörde var olan ve çalışmaları ile öncü konuma gelen bir firmadır. Müşterilerimize her zaman uygun fiyat politikası ile yaklaşmayı kendimize ilke edindik. Bizlere web sitemizden ulaşarak hizmetlerimiz inceleyebilirsiniz. Whatsapp hattımızdan bizleri arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Sizlere mümkün olan en kısa süre içinde dönüş yaparız. Hizmet verdiğimiz tüm yaşam alanlarında bakım, tamirat, onarım, temizlik ve akla gelebilecek her türlü düzenleme işlerinde hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR