• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gün Ticaret

Adres :

Arapsuyu Mahallesi Belediye Caddesi No: 44/b Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Dündaroğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 638 59 69

Antalya Şehri’nde hizmet veren Gün Ticaret, birmilyonnokta.com üyesidir. Antalya’nın Konyaaltı semtinde su dağıtımı, mineralli su ve tüp satış hizmeti veren işletmemiz sizlere en iyi olanaklarla hizmet etmektedir. Dünyada artan nüfus ve çarpık kentleşme nedeniyle doğa ve su kirliliği gittikçe artmaktadır. Bu sebeple artık çoğu şehirde musluktan akan sular içilememektedir. Bu durum, bizleri saf, temiz yeraltı sularına yöneltmekte ve içme su ihtiyacımızı bu kaynaklardan gelen suyla karşılamamızı sağlamaktadır. Biz, sizin içme suyunuzu kapınıza kadar getiriyoruz.

Antalya hizmet sektöründe çok çeşitliliğe sahip bir şehirdir. Su dağıtımı konusunda bazı markaların bayisi olarak hizmet veriyoruz. Bünyemizde bulunan markalar Sapanca’dan Eylül, Bursa Uludağ’dan Sultan ve Sırma markalarıdır. Damacana veya her ebat ve miktarda su ihtiyacınız için bizleri arayabilirsiniz.

Tüp satışında bünyemizde Milangaz ve Likidgaz tüp bayisi olarak hizmet veriyoruz. Her ebatta ve her kiloda tüp ihtiyacınız için bizleri tercih edebilirsiniz. Yemeğiniz ocakta mı kaldı? Arayın hemen tüpünüzü değiştirelim. Eski tüpünüzü alıp yerine dolu yeni tüpünüzü getiriyoruz. Servisimiz çok hızlı olup personelimiz istediğiniz takdirde yeni tüpü ocağınıza monte edecektir üstelik bunun için hiçbir ücret almıyoruz. Hafta sonu ailenizle pikniğe giderken küçük tüp ihtiyacı ve aparatları için bizi arayabilirsiniz.

Havalar ısınınca bir hafta sonu kamp eğlenceleriniz için mini kamp tüpleri ile gezinizden keyif alacaksınız. Gezide hazırlanan taze sıcak bir çay size evinizdeki atmosferi sağlayacaktır. Mini kamp tüpleri ve diğer tüplerimiz TSE garantilidir. Hızlı ve güvenilir ürün hizmeti sunan işletmemizi ihtiyaçlarınız için haftanın her günü arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR