• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gündüz-vet Veteriner Kliniği

Adres :

Çayır Mah. Garaj Cad. No: 16/b Bursa » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Gündüz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 713 66 89

Evcil hayvan sektöründe hizmet veren Gündüz-vet Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com üyesidir. Uzman veteriner eşliğinde sevimli dostlarınızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri en iyi şekilde sizlere sunmaktayız. Evcil hayvan sağlık merkezi olarak her türlü teknik donanıma ve imkanlara sahip bir şekilde sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. En hijyenik koşullarda sevimli dostlarınızın bakım ve muayenesini eksiksiz bir şekilde yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz bölgede etkin faaliyet gösteren ve önemli bir boşluğu dolduran bir veteriner kliniği olarak hizmet vermekteyiz.

Bursa evcil hayvan bakım ve muayene hizmetleri deyince aklınıza ilk gelen veteriner kliniği olarak sektörümüzde faaliyet göstermekteyiz. Veteriner kliniğimizde; aşılama işlemleri, dental muayene, kısırlaştırma ve daha pek çok hizmetin yanı sıra olarak pet market hizmetlerini de istifadenize sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle hem sizlerin hem de sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltiyoruz. Veteriner hekim eşliğinde sizlere uzman desteği ile hizmet vermekteyiz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve birikimi verdiğimiz hizmetlerle ortaya koymaktayız. Veterinerlik hizmetlerinde hem bilimsel hem de teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu doğrultuda sizlere sunduğumuz hizmetleri geliştirmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurarak sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenini kazanmış bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Bize müracaat etmeniz için tüm hizmetlerimizi makul fiyatlarla sunmaktayız. Hizmet politikası olarak müşterilerimizle aradaki tüm engelleri ortadan kaldırarak faaliyet göstermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR