• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güngör Çadır Branda

Adres :

İmaret Mah.mehmet Ziya Çelebi Cad.no: 11/a Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Güngör

E-Posta Adresi :

gungor70@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (542) 581 11 73

Whatsapp 2:

0 (542) 581 11 73

Çadır branda, tente, yemekhane çadırları, havuz kaplama sistemleri, şemsiye ve gölgelendirme sistemleri, marina çadır imalatı ve daha fazlası firmamız farkıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarının giderilmesi için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Sunduğumuz hizmetlerimiz bugüne kadar müşterilerimiz tarafından sevgi ve takdir ile karşılanmıştır. Sunduğumuz hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Firmamız elde ettiği başarıların tesadüfi olarak gerçekleşmediğinin farkında olarak hareket etmekte ve başarılarının da devamlı olarak ilerlemesi için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.

Karaman çadır branda ve tente sektöründe elinden geleni yaparak sizlere daha faydalı olmaya çalışan firmamız her geçen gün daha kaliteli hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Ulusal ve uluslararası sahada yaptığı hizmetleri ile daima katma değer oluşturmaya devam eden firmamız sizler için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Her geçen gün daha da ağır rekabetlerin yaşandığı günümüzde her seferinde daha yeni ürünleri ile ve daha kaliteli ürünleri ile müşterilerinin bir numarası olmaya devam eden firmamız sizler için rakipsiz hizmetler sunmaktadır.

Sürekli yenilenme ve iyileştirme prensipleri ile her zaman sizlere daha iyi hizmetler sunan firmamız sizler için farklı bir firma imajını korumaya devam etmektedir. Değişen piyasa şartlarına ayak uydurmaya çalışan firmamız sizler için elinden geleni yaparak taleplerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamaya devam etmektedir. Sizler de firmamız hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilmek için bizleri arayabilirsiniz ve aradığınız hizmete ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR