• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Günlüoğlu Baklava ve Künefe

Adres :

Doğancı Mah. Atatürk Bulvarı No.52/e Mersin Mut Mersin » Mut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Ekinci

E-Posta Adresi :

aykut_ekinci027@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 361 40 09

Whatsapp 2:

0 (530) 458 32 60

Günlüoğlu Baklava ve Künefe olarak;mersin mut en yakın baklavacı,mersin mut evlere baklava siparişi,mersin mut evlere pasta siparişi,mersin mut bayram baklavası siparişi,mersin mut yaş pasta siparişi,mersin mut kilo ile baklava siparişi,mersin mut kuru baklava siparişi,mersin mut sütlü tatlı siparişi,mersin mut doğum günü pastası çeşitleri,mersin mut cevizli baklava siparişi,mersin mut künefe tatlısı siparişi,vb alanda hizmet vemrkteyiz.

Mersin pasta ve pastanesektörünün önde gelen ismi olarak siz değerli müşterilerimizi pastanemizde ağırlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla pastanemizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Yılların bilgi ve birikimiyle en lezzetli tatlıları hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Dilerseniz pastanemizi ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. İstediğiniz tatlıyı paket yaptırabilir ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Eğer bir organizasyona davetliyseniz ve eli boş gitmek istemiyorsanız tatlı sizin için en doğru tercih olacaktır. Biz, özenle hazırladığımız tatlıları özenle paketliyor ve sizlere sunuyoruz.

Pasta ve tatlıların lezzetli olması kadar taze olması da önemli… Sektörde bulunan birçok pastane ise tazeliğini kaybetmiş lezzetlerle hizmet veriyor. Biz, pastanemizde sizlere her zaman lezzetli ve taze tatlılarla hizmet vermek için özenle çalışıyoruz. İhtiyaç doğrultusunda yeteri kadar hazırladığımız tatlı ve pastalar sayesinde her zaman taze lezzetleri sizlere sunuyoruz. Baklava çeşitlerimiz, yaş pasta çeşitlerimiz, burma, künefe, yaş pasta ,künefe ,süstlü tatlı ve kuru pasta çeşitlerimizle sizlere geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. İstediğiniz lezzeti güvenle tercih edebilirsiniz.

Pastanemizde hazırladığımız ve sizlere sunduğumuz tüm bu lezzetler sipariş doğrultusunda özel olarak hazırlanabilmektedir. Özel günler için sipariş vererek o gün için hazırlanmış tatlıları sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Biz, uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz bu lezzetleri özenle, dikkatle ve titizlikle hazırlamaya devam edeceğiz. Mut üzerinde bulunan pastanemizi güvenle tercih edebileceğiniz unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR