• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Günsoy Mermer

Adres :

Gültepe Mahallesi Deliorman Caddesi No: 85/a Küçükçekmece / İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enver Soylu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@gunsoy.mermer.com

Whatsapp 1:

0 (541) 895 28 90

Whatsapp 2:

0 (541) 895 28 90

Günsoy Mermer olarak; mermer yapım ve dekorasyon konusunda sektöründe lider ve öncü firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul Küçükçekmece’de hizmet veren mermer dekorasyon firmamız yüksek kalite ve uygun fiyatları tek çatı altında sizlere sunmayı sürdürüyor. Uzun süredir siz kıymetli ve değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan Günsoy Mermer firmamız, uzman ve bir o kadar da tecrübe sahibi teknik mermer ve granit işleri kadrosuyla işini en kaliteli şekilde yapmaya devam ediyor.

Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve yapım aşamasındaki hassaslığımız ile diğer rakip işletmelerden ayrılan firmamız, sizlere güven ve yüksek kalite sözü vermeye gayret ediyor. Sürekli kendini geliştiren ve modern çağa ayak uyduran teknik mermer ve granit işleri ekibimizle tempolu bir şekilde çalışıyor ve kendimizi sürekli olarak yenilemeyi sürdürüyoruz.

Mermer ve granit dekorasyon konusunda tecrübeli ve ekip çalışmasına yatkın kadromuzla birçok iç dekorasyon faaliyetlerini sizler için hallediyoruz. Mermer tezgah yapımı, kuvars tezgah yapımı, granit tezgah yapımı ve çeşitli dekorasyon işleriyle müşterilerimizin uğrak mekanı olmaya devam ediyoruz. Günsoy Mermer, genç ve dinamik teknik çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleri ile evinize kadar gelerek çeşitli tezgah dekorasyon ve montaj işlemlerinizi pratik şekilde yapmaya gayret ediyor. Her geçen gün sizlerden aldığımız güçle kendimizi geliştiriyoruz. İstanbul Küçükçekmece Mermer ve Granit şubemizde misafirlerimizi hizmetlerimiz hakkında bilgilendiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR