• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Bordür

Adres :

1202/1 Sok No: 26 Yenişehir Konak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Müjdat Yavuz

E-Posta Adresi :

mujdatya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 315 48 52

Evlerimiz, işyerlerimiz ve ortak kullanım alanlarında sıkça kullanılan ürünler arasında yer alan cam ve seramik malzemeleri dekorasyon ürünü olarak sizlere işleyip, sunmaktayız. Granit ve mermer lavabo taşları, bu alanların dekorasyon işlemleri gibi geniş bir hizmet ağı ile sizlere gerekli olan hizmetleri sağlamaktayız. Kaliteli ve yüksek işçiliğe sahip olarak imal etmiş olduğumuz bu ürünleri rahatlıkla, uzun yıllar boyunca kullanabilirsin. Bizler Güven Bordür olarak profesyonel bir işleyiş ile hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz.

Güven Bordür olarak İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde İzmir yapı inşaat alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan profesyonel, yenilikçi destekleri sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere kaliteli malzemeler, eşsiz tasarımlar, yüksek standartlı hizmetler eşliğinde mermer, traverten, Stone Cam, seramik hammaddelerden imal edilen ürünlerle hizmetler sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizi dikkatli ve özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel çalışan kadromuz, alanında tecrübeli yapımız ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetlerimizin verdiği güç ile eşsiz hizmetler sergilemekteyiz. Eğer sizlerin de evleriniz ve işyerleriniz için bordür hizmetlerine ihtiyacınız var ise gönül rahatlığı ile bizlerden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR