• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Doğalgaz ( Salihli Doğalgaz Tesisat Firması )

Adres :

Şüheda Cad. No: 107/a Salihli Devlet Hastanesi Yanı Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal İlce

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 178 84 50

Manisa tesisat ve bakım onarım alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübeler ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Güven Doğalgaz (Salihli Doğalgaz Tesisat Firması) birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir.

Firmamız sizin için kombi satışı hizmeti, doğalgaz tesisat işleri, klima bakım ve onarım hizmeti, doğalgaz teknik servis hizmeti, doğalgaz mühendislik hizmeti ve kombi kurulum hizmeti gibi daha pek çok hizmeti en iyi şekilde ve bir arada sunmaktadır.

Alanında uzman kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımız ile klimalarınızı detaylı bir şekilde inceliyor ve sorunu kısa süre içerisinde tespit ediyoruz. Sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizlere hem uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım hizmeti sunuyor hem de yeni klima alma masrafından kurtarıyoruz.

Ekipmanlarımız ile satın almış olduğunuz kombinizi istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde kuruyoruz. İşlemlerimiz sırasında herhangi bir yere zarar vermemeye dikkat ediyoruz. Kombi ile ilgili bir sorun meydana gelmemesi için tüm kontrollerimizi yapıyoruz.

Doğalgazınız için profesyonel bir şekilde teknik servis hizmeti sunuyoruz. Nasıl kullanmanız gerektiği hakkında detaylı bir şekilde bilgi vererek aklınızdaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Tesisat ve bakım onarım hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için bize telefon numaramızdan, WhatsApp hattımızdan, e-posta adresimizden ve web sitemizden her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR