• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Doğalğaz ve Su Tesisat

Adres :

Yeni Mah Mğarara Yolu Üzeri No: 27/a Karaman Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Salman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bayramsalman4@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 889 87 13

Whatsapp 2:

0 (539) 889 87 13

Güven Doğalgaz ve Su Tesisat firmamız, Karaman merkezde faaliyet göstermekte olup kaliteli uygulamaları ve geniş ürün yelpazesiyle ihtiyaç sahiplerinin çözüm ortağı olmaktadır. Yıllardır içinde bulunduğumuz Karaman teknik servis sektörünün öncü markası olarak her zaman daha iyiyi ve daha güzeli yaşam alanlarına ulaştırmaya çalışıyor. Kusursuz çözümler üreterek bilgi birikimimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Hizmet verdiğimiz alan teknolojiyle iç içedir. Bu yüzden her geçen gün zenginleşerek gelişmekte, yeni ürünler, yeni uygulama yöntemleri ve tasarımlarla sektör şekillenmektedir. Kalıcı olabilmek için bütün bunların yakından takip edilmesi gerekir. Firmamız bunun bilincinde ve hassasiyetinde olarak güçlü bir altyapı oluşturmuştur. En yeni ekipmanlar ve makinelerle donatılmış tesissimizde çağdaş ürünler, modaya uygun tasarımla rahatlıkla üretilebilmektedir.

Firma olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana önceliklerimiz müşterilerimizin memnuniyeti, hizmetlerimizin kalitesi, personellerimizin uzmanlığı, çözümlerimizin yenilikçi olması ve fiyatlarımızın ulaşılabilirliği olmuştur. Bu kapsamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru analiz ediyor, en doğru tasarımları yaparak geniş ürün portföyümüz arasından noktasal atışla çözüm oluşturuyoruz. Söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz kaliteyi mekanlara ulaştırarak %100 oranında memnuniyet sağlamaya çalışıyoruz.

Kaliteden ödün vermeyerek birinci sınıf ürünleri ve malzemeleri birinci sınıf işçilikle birleştiriyoruz. Uzun yıllar güvenle kullanılabilecek sonuçlar üretiyoruz. Dinamik kadromuz sürekli kendisini geliştirerek en yeni doğalgaz çözümlerini ve tesisat uygulamalarını rahatlıkla hayata geçiriyorlar. Satış, montaj, bakım onarım ihtiyaçlarına çözüm üretiyorlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR