• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Kombi ( Turhal Kombi Tamircisi )

Adres :

Kazım Karabekir Mahallesi Menderes Caddesi No: 93 Tokat » Turhal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kahraman Ali Akkoç

E-Posta Adresi :

kahraman.akkoc82@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 270 24 20

Ev veya işyerlerinizde ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak için en pratik çözümlerden biri kombi kullanımıdır. Küçük ebatlara sahip, duvara asılabilen, az yer kaplayan bu ısıtma cihazı çok sessiz çalışır ve kullanım kolaylığı sağlar. Kullandığınız miktarda ödeme yapar mağdur olmazsınız. Montajının kolaylıkla yapılabilmesi daha çok tercih edilmesini sağlar. Özellikle kış aylarında ön plana çıkan ısınma ihtiyacını rahatlıkla karşılayan kombinin, arızalanması durumunda kullanıcılar mağdur olmaktadır. Bu mağduriyet süresinin uzaması sağlığınızı da soğuk karşısında tehlikeye atmaktadır. Karşılaştığınız sorunlarda uzman desteği almak yerine sorunu düzeltmeye çalışmanız sizleri daha kötü bir duruma sokabilir. Tokat bakım ve onarım alanında sizlere hizmet veren firmamız bu tür mağduriyetlerinizi en kısa sürede gidermektedir.

Firmamızda kombi arıza çeşitlerine göre farklı müdahaleler uygulanır. Kombinizin kartı yandığı durumlarda kartınız değiştirilir. Peteklerinizin yıllar boyu birikinti ile dolmasından kaynaklı olarak ısıtma verimini düşük aldığınız durumlarda makine ile petek temizleme işlemi yapılır. Kombi su basıncı problemlerinde su ilavesi yapılır. Sorunlu devir daim pompaları değiştirilir. Tüm bu hizmetler yılların tecrübesi ile makul fiyatlara yapılmaktadır.

Turhal’da engin sizlere tecrübemiz ile karşılaşacağınız tüm kombi sorunları ile ilgili 7/24 hizmet sunmaktayız. Profesyonelce yaptığımız tüm işlerimizde mağduriyetinizi en kısa sürede gidermeyi amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda her işinizi işimiz bilir, sizlere en nitelikli hizmeti sunarız. Firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

tokat turhal demirdöküm kombi servis,
tokat turhal vaillant kombi servisi,
tokat turhal bosch kombi servisi,
tokat turhal baymak kombi servisi,
tokat turhal buderus kombi servisi,
tokat turhal viessman kombi servisi,
tokat turhal protherm kombi servisi,
tokat turhal airfel kombi servisi,
turhal demirdöküm kombi servis,
turhal vaillant kombi servisi,
turhal bosch kombi servisi,
turhal baymak kombi servisi,
turhal buderus kombi servisi,
turhal viessman kombi servisi,
turhal protherm kombi servisi,
turhal airfel kombi servisi,
tokat demirdöküm kombi servis,
tokat vaillant kombi servisi,
tokat bosch kombi servisi,
tokat baymak kombi servisi,
tokat buderus kombi servisi,
tokat viessman kombi servisi,
tokat protherm kombi servisi,
tokat airfel kombi servisi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR