• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Kombi ( Turhal Kombi Tamircisi )

Adres :

Kazım Karabekir Mahallesi Menderes Caddesi No: 93 Tokat » Turhal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kahraman Ali Akkoç

E-Posta Adresi :

kahraman.akkoc82@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 270 24 20

Ev veya işyerlerinizde ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak için en pratik çözümlerden biri kombi kullanımıdır. Küçük ebatlara sahip, duvara asılabilen, az yer kaplayan bu ısıtma cihazı çok sessiz çalışır ve kullanım kolaylığı sağlar. Kullandığınız miktarda ödeme yapar mağdur olmazsınız. Montajının kolaylıkla yapılabilmesi daha çok tercih edilmesini sağlar. Özellikle kış aylarında ön plana çıkan ısınma ihtiyacını rahatlıkla karşılayan kombinin, arızalanması durumunda kullanıcılar mağdur olmaktadır. Bu mağduriyet süresinin uzaması sağlığınızı da soğuk karşısında tehlikeye atmaktadır. Karşılaştığınız sorunlarda uzman desteği almak yerine sorunu düzeltmeye çalışmanız sizleri daha kötü bir duruma sokabilir. Tokat bakım ve onarım alanında sizlere hizmet veren firmamız bu tür mağduriyetlerinizi en kısa sürede gidermektedir.

Firmamızda kombi arıza çeşitlerine göre farklı müdahaleler uygulanır. Kombinizin kartı yandığı durumlarda kartınız değiştirilir. Peteklerinizin yıllar boyu birikinti ile dolmasından kaynaklı olarak ısıtma verimini düşük aldığınız durumlarda makine ile petek temizleme işlemi yapılır. Kombi su basıncı problemlerinde su ilavesi yapılır. Sorunlu devir daim pompaları değiştirilir. Tüm bu hizmetler yılların tecrübesi ile makul fiyatlara yapılmaktadır.

Turhal’da engin sizlere tecrübemiz ile karşılaşacağınız tüm kombi sorunları ile ilgili 7/24 hizmet sunmaktayız. Profesyonelce yaptığımız tüm işlerimizde mağduriyetinizi en kısa sürede gidermeyi amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda her işinizi işimiz bilir, sizlere en nitelikli hizmeti sunarız. Firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR