• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Oto Makas

Adres :

Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi 6. Ada D: 6 / İkitellibaşakşehir/istanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Demir

E-Posta Adresi :

guvensasemakas@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 681 42 38

Whatsapp 2:

0 (532) 406 91 77

Whatsapp 3:

0 (545) 681 42 38

Bir araca kapasitesinden fazla yük yüklerseniz ne olur? Hem aracın ömrünü kısaltmış olursunuz hem de iş güvenliğini riske atmış olursunuz. Yüklerle işi olan şoförlerimiz araçlarına gereğinden fazla yük yüklemesi sonucunda aracın lastikleri zarar görür, aktarma yapan parçaları hasarlanır, fren sistemi arızalanabilir. Aracın zorlanması durumunda makas da büyük zarar görür ve arıza yapar. Makas, işinizin en önemli parçalarından biri olduğu için zarar gördüğü durumlarda taşıma sisteminiz bozulacaktır.

Güven Oto Makas ekibi olarak, değerli müşterilerimizin minibüs, kamyon, tır ve treylerinin makas değişimlerini, tamirini, onarımını ve yedek parça satımını yapıyoruz. Aynı zamanda körüklerde değişim, ağır vasıta körük güçlendirme çalışmaları yapıyor ve bakım servis hizmeti veriyoruz. Tüm ağır vasıtaların otomatik dingil kaldırma sistemlerinin montajını, tamirini, bakım ve onarımını, değişimini yapmaktayız.

Yaptığımız tüm çalışmalarda müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyle birlikte kaliteli araç ve gereçler kullanıyoruz. Birlikte çalıştığımız ekibimizin her üyesi bu sektörde yıllarını vermiş, tecrübeli, mesleğini severek yapan, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendilerine amaç bilmiş insanlar. İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe en çok Güven Oto Makas ekibini tercih etmeniz, bizim sizlere ne kadar kaliteli ve güvenli hizmet verdiğimizin ispatıdır. Adımızdan da anlaşılacağı üzere biz bu yola sizlere en iyi hizmeti vermek için çıktık. Sizlerin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Yaptığımız hizmetle memnuniyetinizi sarsmayacağız. Güven Oto Makas ile güvende kalın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR