• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Otomotiv

Adres :

Mezitli Sanayi Sitesi F Blok 44/l Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Halil Güven

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 052 98 33

Whatsapp 2:

0 (534) 621 06 33

Whatsapp 3:

0 (555) 052 98 33

Whatsapp 4:

0 (534) 621 06 33

Günümüzde ve de özellikle son yıllarda otomotiv sektörünün gelişmesiyle birlikte otomobiller hiç şüphesiz hayatımızda çok önemli ve doldurulamaz bir yere sahip olduğunu göstermiş oldu. En kısa mesafelerde dahi bize eşlik ederken aynı zamanda günlük hayatımızı kolaylaştıran, ulaşımda, dağıtımda, ticarette ve de günlük hayatımızın her bir alanında geniş öneme sahip, daha birçok alanda da yerini kanıtlamış olan otomobillerimiz ne yazık ki her zaman istediğimiz gibi sorunsuz ve arızasız hizmet sağlayamıyor. İşte tam da bu problemler bizlerin oto servis ve tamirhane sektörüne duyduğumuz ihtiyaçları gösteriyor ve de bizleri bu sektördeki deneyimli, ilgili çalışkan çalışanlara yönlendiriyor.

Günümüzde de zaten çok üst düzeyde olan ve de sürekli artmaya devam eden otomobil sayısı beraberinde oto servis ve tamirhane işletmesi ihtiyacını da getiriyor. Ancak sektörde hizmet veren işletmeler her zaman sizlerin talebine yanıt verebilecek, otomobilinizin ihtiyaçlarını en iyi, ekonomik ve de güvenli şekilde karşılayabilecek düzeyde olmayabiliyor. Bizler, yıllarını bu işe adamış, gelişime açık, sektörü en hızlı şekilde takip edip otomobilinizin ihtiyaçlarına en eksiksiz yanıtı verebilecek, üstelik bu işi en ekonomik ve en güvenli şekilde yapabilecek, deneyimli ve titiz çalışma arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz çalışıyor ve bu hizmetleri en kısa sürede sizlere sunmayı bekliyoruz.

Mersin oto servis ve tamirhane sektöründe gözünüzün arkada kalmayacağı, beklentinizi en yüksek düzeyde karşılayabilecek ekip ve ekipmanlarımızla birlikte sizlere hizmet vermek için buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR