• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Taksi Ünye

Adres :

Liseler Mahallesi Belediye Caddesi No: 76 Ordu » Ünye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Çaloğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 533 56 58

Seyahatlerinizi gözünüz kapalı, içiniz rahat bir şekilde güven içinde yapmanız için bütün gayretiyle gece gündüz çalışan Güven Taksi Ünye birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Toplumumuzda büyük sıkıntılardan biri güvenli seyahat imkânı bulmaktır. Taksiler, ticaret görevi gördüğü için ve insanlar yasal ve kaçak taksi sıkıntısı yaşandığından dolayı taksilere karşı güven duygusu sarsılmış durumdadır. İsmimizle müsemma Güven Taksi Ünye olarak siz değerli müşterilerimize güven dolu seyahat imkânı sunuyoruz.

Ordu taksi sektöründe son model taksilerle hizmet veren firmamız, kalitesiyle rahat bir seyahat imkânı vermektedir. Taksilerimiz şehir içi hizmet vermenin yanı sıra şehir dışı seyahat imkânı da sunmaktadır. Taksilerimizle seyahatleriniz zihinlerinizde oluşan yüksek fiyatlarda değil, aksine olabilecek en uygun fiyatta en kaliteli ve güven dolu imkânı sunmaktayız. Ulaşım koordinasyon merkezinin belirlemiş olduğu standartlarda fiyatlarımız belirlenmiş olmaktadır, bu noktada müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Hizmetimiz gece gündüz 24 saat devam etmektedir. Aradığınızda hemen ulaşacağınız, acil işlerinize yetişecek taksilerimiz her an hizmetinizdedir.

Son model kaliteli ve güvenli taksilerimiz, tecrübeli ve deneyimli şoförlerimiz ile 7 gün 24 saat şehir içi ve şehir dışı istediğiniz her yere ulaşım imkânı sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz tereddüt etmeden güven duyup, kaliteli seyahat edebilirsiniz. Size düşen acil işlerinizde veya günlük işlerinizde tereddüt etmeden her an ulaşabileceğiniz taksi firmamızı aramanız. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR