• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güzel Koltuk Yıkama

Adres :

Cumhuriyet Mah. 1. Konak Sokak No: 3 Kat: 2 Alanyurt Yolu Üzeri ( Geçit Restaurant Yanı ) Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Güzel

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 585 65 95

Firmamız temizlik sektöründe Bursa/ İnegöl’ de kaliteli hizmet vermek adına kurulmuştur. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en doğru hizmeti sunan, bulunduğumuz bölgenin her yerine temizlik anlayışını ulaştıran, etik değerlerinin farkında, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayan bir temizlik firmasıyız. Stratejimiz ise; sektöründe bulunduğu bölgenin öncü kuruluşları arasında olmak ve etkin ve verimli hizmet sunmaktır. Temel değerlerimiz; tüm müşteri ilişkilerimizi samimiyet, doğruluk ve karşılıklı güven esasına kurarız. Müşteri ve sonuç odaklı çalışma sistemi geliştiririz. İş disiplini ve iş ahlakına önem veririz. Bireysel başarılara değil takımın başarısına inanırız.

Firmamız yerinde temizlik yapmakta olup kullandığı son teknoloji cihazlar ile hizmet sunmaktadır. Koltuklarınızı yaz veya kış yıkatabilirsiniz. Elimizde bulunan cihazlar buharlı ve vakum sistemlidir. Buhar ile yıkama da koltuklarınızı 15 dakika kullanabilirsiniz. Vakum ile kumaş altında biriken zararlı bakteri ve mikroorganizmaları derinlemesine çekerek erişine hapsolmuş bütün kirleri çekmektedir.

Profesyonel temizlik anlayışımız ile aynı sektörde bulunduğumuz birçok firmaya fark atmış bulunmaktayız. Birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarımız işlerini severek yapan, hassas ve dikkatli olmakla birlikte deneyimli olmaları da işimizde en iyisi olmamızda etkilidir. Güzel Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünüyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz küçük sunumlar ile koltuk yıkamanın önemini açıklıyoruz. Düzenli koltuk yıkamanın hayatınızdaki birçok önemini açıklayan firmamız gün geçtikçe daha da tercih edilir olmuştur. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler bizleri motive ederek, başarılarımıza yenisini eklememizde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR