• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güzeller Oto Kurtarma

Adres :

İzmir Kemalpaşa İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Güzel

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 438 92 32

Günümüzde araç kullanımı son derece artmış durumdadır. Özellikle de şehir merkezlerinde daha büyük artış olduğu hemen fark edilir düzeydedir. Çok yoğun araç kullanımı çok kalabalık bir trafiğe neden olmuştur. Trafik denilince de akla gelen ilk şehir İstanbul’dur. Burada araçlar her gün kilometrelerce yol kat eder. Bu yoğunluk sonucunda arızalar ve kazalar yaşanabilir. Böyle sıkıntılar için kurtarma hizmeti talep edilir. İşletmemiz İzmir Kemalpaşa ilçesinde yol yardım hizmetleri sağlar. Her boyuttaki araç için çözümler oluşturur.

İzmir oto kurtarma sektöründe en profesyonel işletmelerden birisi olmamız sayesinde sizlerden tam not almayı başarıyoruz. Firmamız oto çekici, hasarlı araç, yol yardım, oto kurtarma ve araç çekme gibi yöntemleri sunar. Haftanın yedi günü yirmi dört saat himzet standardı sağlar. Böylece yolda kaldığınız zaman aklınız aracınızda kalmaz. Firmamıza ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Tek bir telefon sonrasında bulunduğunuz noktaya gelen çekici araçlarımız, yasal koşullara uygun şekilde aracınızı alır.

Firmamız aracınızı arızanın yaşadığı noktadan alarak otopark, garaj ya da servis noktasına yetiştirir. Böylece aracınız için hızlı bir çözüm elde edebilirsiniz. Trafik kalma sorunu yaşama problemi ortadan kalkar. Yıllardır hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla yıllardır profesyonel personel ve kurtarma araçlarıyla çalışır. Asla standart üstü rakamlar talep edilmez. Her zaman avantajlı rakamlar sunar. Eğer güvenilir, profesyonel, kaliteli ve uygun fiyat arıyorsanız daima hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR