• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hacer Oto Yağlama ve Bakım

Adres :

Esentepe Mah Mimar Sinan Bulvarı No 156/a Sultangazi İstanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacer Tanboğa

E-Posta Adresi :

hacer_clfkn@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 710 79 53

Whatsapp 2:

0 (532) 672 21 82

İstanbul oto servis ve tamirhane sektörünün önde gelen ismi olarak aracınız için hizmet vermekteyiz. Farklı sebeplerden dolayı aracınız arızalanabilir. Yaşanan arızalanma sonrasında aracınızı kullanamayabilirsiniz. Yapmanız gereken en doğru şey firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Kullandığınız aracın marka ve modeli fark etmeden yaşadığınız sorun sonrasında profesyonel destek alarak aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Hacer Oto Yağlama ve Bakım ailesi olarak yıllardır bu sektörün içindeyiz. Bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve birikimler doğrultusunda sizin için en doğru çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Biz, işimizi severek ve ilgiyle yapıyoruz. Bu sayede çalışmalarda herhangi bir aksiliğin yaşanmasına izin vermemiş oluyoruz.

Kullandığınız araçlar için filtre değişimi, kuru yağlama, alt yıkama, motor yıkama gibi uygulamalar yapıyoruz. Çalışmalarımızda her zaman yüksek kaliteye sahip ürünler kullanıyoruz. Kullandığımız ürünlerle sizlere garantili hizmet veriyoruz. Aracınız için firmamızı tercih ettiğiniz zaman eğer firmamızdan kaynaklı bir aksilik yaşarsanız tüm sorumluluğu üstleniyor ve gerekli işlemleri tekrar yeniliyoruz. Alanında uzman kadromuzla her zaman daha iyi çalışmalar yapmayı hedefleyerek kendimizi geliştiriyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda eksiklerimizi belirliyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Ekibimiz çalışkan ve azimli yapıya sahip. Bu sayede tüm çalışmalarımızı kısa süre içinde tamamlamış oluyoruz. Vaktinde tamamlanan çalışmalarımız sayesinde hem firmamız hem de müşterilerimiz zamandan tasarruf sağlamış oluyor. Sizler de aracınız için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR