• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hafız Dede Saç Sakal Kıran Tedavisi

Adres :

Güvercintepe Mah. Fatih Caddesi No: 209/1 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faik Temel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hafizdedesackiran@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 015 86 31

İstanbul sağlık sektörünün ihtiyacı olan bir hizmetle karşınızdayız. İnsanlar birçok alanda sağlık hizmetlerini karşılayabiliyor olsa da bazı sorunlarına çözüm bulamayabiliyor. Bunlardan bir tanesi olan saç ve sakal kıran hastalığı. Dış görünüşünüzü ve özgüveninizi tazeleyecek olan tedavimiz ile bu hastalığın üstesinden gelebilirsiniz. Hem de çok uygun bir bütçe ile gerçekleştireceğimiz bu işlem ile hayat standartlarınızı geliştirebilirsiniz.

Hafız Dede Saç Sakal Kıran Tedavisi, sizlere garantili bir hizmet sunmaktadır. Tedavinin olumlu sonuçlanacağına dair garanti verir. Kurulduğu günden bu yana insanı esas alan profesyonel düzeyde bir iş anlayışına sahiptir. İstanbul Başakşehir'deki muayenehanesinde birçok başarıya imza atmış bulunmaktadır. Engin tecrübeli ekibi ve profesyonel anlayışı ile de yeni başarılara koşmaya devam etmektedir. Geçmişte tedavi etmiş olduğu hastaların tebrikleriyle güç bulmaktadır.

Sizleri memnun edebilmek için kalifiyeli ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sağlınızı üst seviyede değerli görüp hizmet etmekteyiz. Sıhhatinize büyük önem vererek size zarar verecek hiç bir uygulama yapmamaktayız. Güvenli bir hizmet için bizi tercih eden herkesi mutlu ediyoruz. Bu hizmetlerden duyduğumuz gururun yanında sizlere ekonomik fiyatlar biçmek de bize oldukça gurur veriyor.

Tek seansta birçok insanın yüzünü güldürdüğümüz gibi bu hizmeti herkesin alabilmesi adına uygun fiyatlı seanslarımız herkese iyi gelecektir. Sizin de bu yönde şikayetleriniz varsa bizimle birlikte hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilir ve hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR