• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hair Fashion Friseur

Adres :

Evrenseki Mah. Sahil Cad. No: 47 Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Açıkgöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 657 97 95

Hair Fashion Friseur isimli firma güzellik alanında çalışmakta olan bir firmadır ve birmilyonnokta.com üyesidir. Kuaför, güzellik ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız için yanınızda olan firmamız sizlere özenle hizmet vermektedir. Saç tasarım, kalıcı makyaj, kirpik lifting, saç keratin bakımı, manikür pedikür ve kalıcı oje hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Antalya kuaför sektöründe çalışmakta olan firmamız saçlarınızı ne kadar sevdiğinizi bilmekte olup, ona gereken özeni göstermek için titizlikte çalışmaktadır. Her insan dış güzelliğine önem verir ve gereken özeni gösterir. Bu noktada profesyonel hizmetimizle yanınızda olan firmamız, güzelliğiniz için gerekli olan hizmetleri size sunmak için çok çalışmaktadır.

Dış görünümümüz birçok konuda önem arz etmektedir. Tabi ki ilk öncelik, kendimize baktığımızda memnun olmamızdır. Bu nedenle kendimize gerekli özeni göstermeli ve gerekli bakımları yapmalıyız. Bu noktada dilediğiniz güzellik bakımlarınız ve dilediğiniz saç kesimleriniz için sizlerin yanındayız. Dilediğiniz saç modellerinin profesyonelce hayata geçirilmesi için aradığınız adres olduğumuzu düşünüyoruz.

Uzun ve ipeksi kirpiklere sahip olmayı herkes ister. Doğal görünümüyle kirpik lifting uygulamamızla artık bu isteğinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ojelerinizin bir süre sonra soyulup bozulmasından rahatsızlık duyuyor olabilirsiniz. Bu noktada kalıcı oje uygulamamızla ojelerinizin kısa sürede bozulması sorununu ortadan kaldırabilir, uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Kalıcı makyaj uygulamamızla da dilediğiniz makyajın uzun süre kullanımı sağlayabilirsiniz. Hem de bütün bu hizmetleri profesyonelce bir çalışmayla ve uygun fiyata sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR