• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakan Oto Bakım Servisi

Adres :

İnciraltı Caddesi Sandal Sok No 32 Kardelen Çiçekliğin Arkası İzmir Bolçova İzmir » Balçova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Mıhçıoğlu - Uğur Murat Mıhçıoğlu - Zekeriya Akgüven

E-Posta Adresi :

ugurmurat85@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 150 24 35

Whatsapp 2:

0 (532) 316 41 75

Whatsapp 3:

0 (533) 259 96 65

Ekspertiz konusunda uzman bir firmayla sizleri buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Hakan Oto Bakım Servisi arabanızın istediği tüm hizmetleri gerçekleştiren profesyonel bir şirkettir. Arabalar da insanlar kadar yorgun ve hasta olabilme hakkına sahiptir. Binlerce kilometre yol, çeşitli engebeler ve kazalar. Sizin aracınız taştan yapılmış bir maket değil, tabii ki yaşanacak birçok olumsuzluk dışında rutin bakımları da şart.

Güvenerek seçeceğiniz bir tamirhane olsa ilk tercih edeceğiniz adrestir firmamız. Bilgisayarlı araç muayenesi ile aracın arızasını tespit edip gerekli işlemlere bir an önce başlamaktayız. Sizlerin de hızına şaşıracağınız araba tamirinde uzman ustalarımız her zaman işinin başındadır. Kendini alanında geliştirmiş ekibimiz ile arabanızın rutin bakımlarını da güvenle yaptırabileceğiniz firmamız hizmetinizdedir. Uzmanlaşmış güvenilir firmamıza her zaman güvenebilir araçlarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

Araçlarınızın ihtiyacı olan tadilat veya bakım ile ilgili bilgilendirildiğiniz zaman daha rahat olduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple sizlere her zaman açık ve detaylı bilgi vererek gereken işlemleri ve yapılan işlemleri anlatan bir ekibimiz var. Sadece aracınızın değil sizlerin de güvenini kazanan firmamız uygun fiyatları ile sizleri her zaman memnun etmenin peşindedir. İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe bir öncü olan firmamız arabanızın her köşesi ile özel olarak ilgilenir. İlerleyişimiz ve yol kat edişimiz sayesinde sizlere her zaman daha yenilikçi bir hizmet sunmaktayız. Gelişimimize bu doğrultuda devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR