• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakan Üner Gayrimenkul Danışmanı

Adres :

Kılıçarslan Mahallesi Kızılırmak Caddesi Özok Apartmanı No: 24/a Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Üner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hakanunergmd@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 363 86 37

Büyük bir rekabetin olduğu, ülkemizdeki en hareketli sektörlerden biri olan Kayseri emlak sektöründe faaliyet gösteren Hakan Üner Gayrimenkul Danışmanı aynı zamanda ülkemizin en prestijli işletmelerinin kendilerine yer bulduğu dijital işletme platformu olan birmilyonnokta.com üyeleri arasında da ayrı bir yere sahiptir. Ekonominin ve inşaat sektörünün büyük ölçüde gelişmesiyle büyük bir atılım sergileyen emlak sektörü, ülkemizde sanayinin en gelişmiş olduğu illerden biri Kayseri’de de çok büyük bir gelişim yaşamıştır.

Gerek yeni yaşam ve çalışmalarının inşası için, gerekse tarım ve hayvancılıkta kullanılmak için uygun olan arsaların fiyatları çok hızlı bir biçimde yükselirken, özellikle şehir merkezinde ve iş alanlarının yoğun olduğu bölgelerdeki ev ve iş yerlerinin de fiyat ve kiralarında önemli artışlar gözlenmiştir. Hemen her gün değişen satınalma ve kiralama maliyetleri arasında kendilerine rota çizmeye yardımcı olmak amacıyla ülkemizde faaliyet gösteren en büyük emlak firmalarından biri olan Re/Max’ın gücüyle hareket eden Hakan Üner Gayrimenkul Danışmanı en uygun müşteri ve ev/ mülk sahibini buluşturarak iki tarafı da mutlu edebilecek anlaşmalar sağlanması konusunda hizmet vermektedir.

Dolandırıcılık olaylarının da oldukça arttığı bu dönemde iki tarafa da güvenilir hizmet vermeyi amaçlayarak faaliyet gösteren işletme, faaliyete geçtiği günden bu yana yakaladığı %100 müşteri memnuniyeti ile bunu ispat etmiş durumdadır.

İster tarla, ister ofis, ister ev, ister fabrika olsun, her türlü gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Hakan Üner Gayrimenkul Danışmanı Kayseri’de en bilinen işletmelerden biri olmaya hak kazanmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR