• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Halk Tekel & Büfe

Adres :

Cumhuriyet Cd. İcadiye Mahallesi No: 143/ C Üsküdar/istanbul İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Can Çelik

E-Posta Adresi :

ismailcelik544@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 582 07 88

İstanbul alışveriş sektöründe biz sizlere Halk Tekel ve Büfe olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetini verdiğimiz alışveriş sektöründe, kendimize yenilikçi yaklaşımlar getirerek gelişim sürecimizi hızla devam ettiriyoruz. Daha fazla insana hitap etmenin yolunun, daha çok çeşidi hizmetinize sunmaktan geçtiğini düşünüyoruz. Hem var olan müşterilerimizin istedikleri ürünleri bizden temin edebilmesi için hem de çeşitliliğimiz sayesinde daha çok müşteri adayımızı ihtiyaçlarını bizden karşılamaya yöneltmek için ürün çeşitliliğimiz her geçen gün daha da çok arttırıyoruz.

Sizlerin kaliteli ürünlere ulaşmanızı kendimiz için bir görev olarak görüyoruz. Bu sebeple bize ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabilin diye, sabah yedi buçukta açtığımız büfemizi gece saat ikide kapatıyoruz. Çalışma prensibimiz gereği özveri ile çalışıyoruz ve kendimizin tüketmediği hiçbir ürünün satışını sizlere sunmuyoruz. Düzene ve temizliğe dikkat ediyor oluşumuz tamamen sizlere olan saygımızdandır. Saygıda kusur etmeyi ise asla istemeyiz. Bizimle ilgili öneri ve şikayetlerinizi bizlere ileterek, sizlere verdiğimiz hizmetin katlanarak devam etmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Evlerinizden çıkmadan, ürünlerimize ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaştığınızda ve siparişinizi oluşturduğunuzda, dilediğiniz ürünleri otuz dakika içerisinde kapınıza kadar getirmekteyiz. Evden çıkmak istemediğiniz veya evlerinizde misafiriniz olduğunda bu hizmetimiz sizin için oldukça kullanışlı olacaktır. Canınızın istediği her an alo tekel hattı ile bizlere ulaşabileceğinizi tekrardan belirterek, hepinizi Halk Tekel ve Büfe’ye bekliyoruz. Siz bizden alışveriş yapmıyorsanız, bizim daha eksiklerimiz var demektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR