• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hamido Baklava & Fıstık Ordu

Adres :

Yeni Mah. İsmetpaşa Cad. No: 63/c Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Baran Arslan

E-Posta Adresi :

smharslan1996@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 229 17 52

Pasta ve Pastane sektöründe hizmet veren Hamido Baklava ve Fıstık Ordu birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere geleneksel tatlarımızı en lezzetli haliyle ulaştırmaya devam ediyoruz. Baklavanın en lezzetli halini usta ellerden sizlere sunuyoruz. Deneyimli, usta ve güler yüzlü personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Ticari kaygıdan uzak sizlere en kaliteli ve lezzetli baklavaları sunma gayretiyle kurulduğumuz ilk günden beri hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve kaliteli hizmeti misyon edinmiş bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ordu pasta ve pastane sektöründe sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık veren öncü firmalar arasında yer almaktayız. En hijyenik koşullarda kaliteli ve sağlıklı gıda ürünlerini kullanarak sizlere baklavalarımızı ulaştırıyoruz. Lezzeti ve güveni bir arada bulabileceğiniz bir firma olarak sağlığınıza önem veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.

Sizlere geniş yelpazede pek çok lezzeti sunmaktayız. Baklava çeşitleri, börek, badem ezmesi sizlerin istifadesine sunduğumuz ürünlerdir. Toplu sipariş alarak özel günleriniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Lezzetlerimiz bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kaliteli lezzetleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri sektörümüzde sizlere en nitelikli şekilde sunan bir pastane olarak faaliyet göstermekteyiz. Firma olarak ilk günden beri yenilenen hizmetlerimizle sizlerin huzuruna çıkarak sizlere yenilikçi hizmetler sunma gayretinde olduk.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR