• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hamsiköy Şarküteri & Cafe

Adres :

Hamsiköy Küme Evleri 10/3a Hamsiköy Trabzon » Maçka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Kaç - Furkan Kaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

furkankac1967@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 567 99 61

Doğal ve sağlıklı beslenmek biz insanlar için çok büyük öneme sahip olan noktalardan bir tanesidir. Günümüzde gelişen teknoloji ile sağlıksız ve yapay ortamda birçok besin üretilmekte, bu besinlerde yaşantımızı olumsuz olarak etkilemektedir. İşte bizler Hamsiköy Şarküteri & Cafe olarak işletmemizde sizlere doğal şarküteri ürünleri ile hizmet vermekte, sağlığınızı önemsemekteyiz. Cafe tarzı yapımız ile sizlere eşsiz anılar yaşayacağınız ortamlar sunmaktayız.

Hamsiköy Şarküteri & Cafe olarak Trabzon ilinin Maçka ilçesinde yer alan şarküteri & cafemizde bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden günümüz noktasına gelene kadarki süreçte doğal Karadeniz dağlarının eteklerinde yetişen ürünler ve gıdaları sizlere ulaştırmamız, kaliteden ödün vermemiz, müşteri memnuniyet odaklı yaklaşımımız, uygun fiyatlama politikamız sayesinde Trabzon yeme içme ve eğlence alanında halkımız tarafından tercih edilen bir işletme haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli noktanın korunması, sizlerin de desteği ile daha ilerilere taşınması için misyon ve vizyonumuz doğrultusunda ilerlemekteyiz. Sizlerde gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilir, kaliteye uygun fiyatlar ile erişebilirsiniz.

Hamsiköy Şarküteri & Cafe işletmemizde doğal bal çeşitlerimiz, farklı arıcılık ürünlerimiz, el işi örgü eserlerimiz, ev yapımı tatlılarımız ve eşsiz doğa manzarasına sahip cafe hizmetimiz ile eksiksiz bir hizmet sunmaktayız. Doğal yaşamı ruhunuzun derinliklerinde hissedeceğiniz bu nadide ortamda sizlerde sevdiklerinizle vakit geçirmek, giderken alacağınız hediyelik ürünler ile mutluluğunuzu katlamak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR