• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hamza Teks Örme Sanayi

Adres :

Atatürk Mah. İldeş Sanayi Sitesi No: 8-20 Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Emeklioğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 999 57 69

Hazma Teks Örme Sanayi firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Kırklareli tekstil giyim sektöründe hizmet veren firmamız Hamza Teks Örme Sanayi firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm ürünleri en üst kalitede malzemelerden üretip sizlere uzun ömürlü ve insan sağlığı açısından güvenli bir halde kullanmanız için sunmaktadır. Firmamız sağladığı güvenilir ve uzun ömürlü hizmet ile de hizmet sunduğu çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlerin istekleri doğrultusuna yüksek sayıda ürünü sizlere perakende bir şekilde sunabilmektedir. Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsur olduğu için de sizlere sunduğu tüm ürünlerden sizlerin taleplerini gözetmekteyiz. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli deneyime sahip olup profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlere sunduğumuz kumaş ürünlerinde de sislere büyük bir çeşitlilik sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz çeşitlilik ürünün hammaddesinden ürünün boyuna ürünün boyundan ürünün rengine kadar büyük bir tercih fırsatını da sizlere sunmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu hizmetlerde sizleri memnun etmek için sizlere en uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile sunmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR