• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hançeroğlu Hayvancılık & Adakçılık

Adres :

- Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Hançer - Behçet Hançer

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 447 98 46

Whatsapp 2:

0 (544) 583 57 34

Adaklık, kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş alım, satım, kesim işlemlerinin deneyimli firması Hançeroğlu Hayvancılık & Adakçılık birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Kırmızı et tüketimi insanların ilk çağlardan beri üzerinde durduğu en önemli besin kaynağıdır. Kırmızı etler B vitaminleri yönünden oldukça besleyicidir. Yeterli kırmızı et tüketimi yapılmadığı takdirde, özellikle genç yaştaki bireylerde gelişme geriliği görülmektedir. Bu duruma halk arasında yetersiz beslenme denilmektedir. Sağlığımız açısından oldukça önemli olan kırmızı etlerin kaynağı kuzu, keçi, dana, koç, inek, boğa, tosun, koyun, deve, manda gibi büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardır.

Bu hayvanların doğru besicilik faaliyetleri ile uygun alanlarda beslenmesi ve kesime hazır hale getirilmesi sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Kalitenin ve güler yüzlü hizmetin Kahramanmaraş hayvancılık sektöründe en önemli temsilcilerinden olan firmamız, çekirdekten yetişen deneyimli personelleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kalite asla tesadüf değildir sloganıyla yola çıkan firmamız, özel veteriner hekimler eşliğinde periyodik olarak tüm hayvanların bakımını gerçekleştirmektedir.

Kurbanlık ve adaklık hayvanların hijyenik besi ortamında yetişmesi için, çiftliğimizi düzenli bir şekilde dezenfekte etmekteyiz. Halk sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli firmamız siz değerli müşterilerine özel bir kırmızı et tüketim imkânı sunmaktadır. En kaliteli büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıkları, bütçenizi aşmayan güvenilir fiyatlarla sizlere sunarak, aklınızda herhangi bir şüphe oluşmasına izin vermiyoruz. Sizde kurbanlık ve adaklık arayışlarınız için bizleri tercih edin, sağlıkla kalın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR