• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanım A Güzellik Salonu

Adres :

Yağmur Nur Apt: 1 Fatihler Mahallesi Mahir Ünal Cad. Kat: 1 Yeni Belediye Karşısı Türkoğlu/kahramanmaraş Kahramanmaraş » Türkoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meliha Açıkgöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 157 46 80

Whatsapp 2:

0 (555) 157 46 80

Güzel ve sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmak her insanın yaşamda memnun olacağı özelliklerden biridir. Cilt yapıları insanlar arasında birtakım farklılıklara sahip olabilir. Bu bakımdan daima cilt yapısına en uygun olan bakım işlemlerini gerçekleştirmek ve buna yönelik bakım tekniklerinden yararlanmak gerekir. Cilt bakımı ve güzellik hizmetleri alanında günümüzde birçok harika hizmet olanağı bulunmaktadır. Profesyonel destekler her zaman kişisel bakım konusunda daha iyi fikirlere sahip olmaya olanak verir. Bizler de bu alanda çalışmalarını sürdüren Kahramanmaraş Hanım A Güzellik Salonu olarak müşterilerimizin kişisel bakımlarına yönelik taleplerine en iyi kalite standartlarında gerekli çözümleri sunmaktayız. Deneyimli ekibimizle lazer epilasyon uygulamaları, kaş tasarım uygulamaları, dudak kontör ya da selülit tedavisi gibi uygulamaları başarıyla yerine getirmekteyiz. Ayrıca yine saç yapısına yönelik kullandığımız tekniklerle de her konuda istenen sonuçlara en iyi şekilde ulaşmaktayız.

Sektörde iyi bir ekip ruhu oluşturmuş ve başarılı firmamız bünyesinde çalışan bilgili personellerimizle her türlü teknolojik olanaktan yararlanarak müşterilerimizi memnun edici çalışmalar ortaya koymaktayız. Bu alanda daima çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde olarak kendisini geliştiren ve üstün nitelikte hizmetler sunmaya çalışan bir prensiple hareket etmekteyiz.

Her alanda hızla değişen ve yenilikler kazanmaya devam eden dünyamızda sektörde tanınan ve insanların beğenisi ve memnuniyetini kazanan bir firma olmak isteğindeyiz. Bu konuda gelişmemizi daha fazla hızlandırmak için kaliteli çalışma ilkelerimizden asla ödün vermeden bu kapsamda hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR